اخبار استان ها

فروش بلیط پروازهای اربعین فرودگاه پیام از شنبه آغاز می‌شود

فروش بلیط پروازهای اربعین فرودگاه پیام از شنبه آغاز
می‌شود
ایسنا/البرز مدیر روابط عمومی فرودگاه بین‌المللی پیام با اشاره به آغاز پروازهای اربیعن از این فرودگاه، گفت: قیمت بلیط رفت و برگشت از فرودگاه پیام شش میلیون تومان است.
به گزارش ایسنا، سیدمهدی جعفری  روز جمعه ۱۱ شهریور در جمع خبرنگاران از آغاز فروش بلیط‌های پرواز اربعین از ساعت هشت صبح روز شنبه دوزادهم شهریور ماه خبر داد و گفت: در سال جاری برای اولین بار، پروازهای اربعین از کرج و فرودگاه پیام برقرار شده است و با توجه به همکاری هواپیمایی آتا، زائرین عتبات عالیات می‌توانند با مراجعه به سایتhttp://app.ataair.ir نسبت به تهیه بلیط خود اقدام کنند.

جعفری گفت: قیمت بلیط مصوب رفت و برگشت شش میلیون تومان است که فاز اول فروش بلیط‌ها از فرودگاه بین‌المللی پیام، از سایت هواپیمایی آتا در دسترس است.

جعفری افزود: کلیه مسافرین متقاضی سفر به عتبات عالیات از فرودگاه پیام باید در سامانه سماح سازمان حج و زیارت ثبت نام کرده باشند و پس از آن می توانند برای دریافت بلیط پروازهای اربعین فرودگاه بین‌المللی پیام از صبح روز شنبه دوزادهم شهریور ماه ساعت هشت صبح به سایت http://app.ataair.ir مراجعه نمایند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر این ظرفیت اعلامی در فاز اول است و پس از تکمیل آنها، ظرفیت فازهای بعدی برای فرودگاه بین‌المللی پیام جهت بهره مندی زائرین عتبات عالیات ایجاد خواهد شد.

انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061108591/فروش-بلیط-پروازهای-اربعین-فرودگاه-پیام-از-شنبه-آغاز-می-شود

دکمه بازگشت به بالا