اخبار اجتماعیاخبار ورزشی

بیانیه مس کرمان درباره داوری

بیانیه مس کرمان درباره داوری
باشگاه مس کرمان با صدور بیانیه‌ای ابراز امیدواری کرد که اتفاقات داوری بازی‌های اخیر نساجی بر مسابقه این دو تیم تأثیری نداشته باشد.
متن بیانیه‌
 
«تیم فوتبال مس کرمان در حالی بازی این هفته خود را در رقابت‌های لیگ برتر در قائمشهر برابر نساجی برگزار خواهد کرد که طی روز‌های گذشته شاهد موج شدید اعتراضات باشگاه نساجی علیه قضاوت‌های صورت گرفته برای خود بودیم.
 
اینکه صحنه‌های مورد اشاره باشگاه نساجی و هواداران محترم این تیم موجب تضییع حق این تیم در بازی‌های قبل شده است یا خیر، به نظر کارشناسان داوری و مسئولان امر برمی‌گردد، اما آنچه که موجب نگرانی هواداران و باشگاه مس کرمان شده، این نکته است که شاید موج شدید اعتراضات صورت گرفته، بر قضاوت بازی این هفته تیم‌های نساجی و مس کرمان در قائمشهر اثرگذار شود.
 
بدون شک باشگاه مس کرمان آرزو دارد که اشتباهات داوری نه برای مس کرمان و نه هیچ تیم دیگری رخ دهد. از این رو امیدواریم حقوق هر دو تیم با عادلانه‌ترین تصمیمات داوری رعایت شود، نه به شکلی دیگر.
 
باشگاه مس کرمان نیز در هفته‌های گذشته لیگ برتر در چند صحنه، موارد اعتراض خود را نسبت به تصمیمات داوری مطرح کرده بود و خود از دسته متضرر‌های این امر می‌باشد. کما اینکه در هفته اول مسابقات در شرایطی دروازه خود را باز شده دید که داور قانوناً می‌بایست به واسطه خاموشی پروژکتور‌های ورزشگاه شهر مسجدسلیمان بازی را متوقف کند که این امر رخ نداد.
 
 
به هر شکل با توجه به جو به وجود آمده، پیش از بازی نساجی و مس کرمان در قائمشهر، باشگاه مس کرمان کاملاً امیدوار است فضای موجود باعث اثرگذاری بر روی قضاوت این بازی تحت هیچ شرایطی نگردد.»

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8229053/بیانیه-مس-کرمان-درباره-داوری

دکمه بازگشت به بالا