اخبار استان ها

آغاز طرح کشوری حامیم کشوری در دانشگاه آیت الله بروجردی

آغاز طرح کشوری حامیم کشوری در دانشگاه آیت الله
بروجردی
ایسنا/لرستان مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان از آغاز طرح کشوری حامیم کشوری در دانشگاه آیت الله بروجردی خبر داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب حاتمی کن‌کبود در حاشیه آیین افتتاح طرح کشوری حامیم کشوری در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: دانشجویان از ۶۰ دانشگاه لرستان به مدت یک هفته به‌صورت شبانه‌روزی به میزبانی دانشگاه آزاد و دانشگاه آیت‌الله بروجردی (ره) در بروجرد در این طرح شرکت می‌کنند.
وی تصریح کرد: در این طرح نشست‌ها و کرسی‌های آزاداندیشی با حضور اساتید ملی و استانی و مسئولان ارشد لرستان از امروز آغاز و تا پایان هفته ادامه خواهد داشت.
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان خاطرنشان کرد: نشست با خانواده شهدا و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و آیت‌الله نیازی نماینده مردم در خبرگان رهبری، استاندار لرستان و نماینده ولی‌فقیه در لرستان و فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان از برنامه دیگر خواهد بود.
حاتمی کن‌کبود با بیان اینکه این طرح با حضور ۳۰۰ دانشجوی لرستانی در دانشگاه آیت‌الله بروجردی آغاز شد، افزود: این طرح با هدف تقویت نقش محوری دفاتر نهاد در راهبری فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه‌ها و تقویت بنیه اعتقادی و فکری دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی به مدت یک هفته در بروجرد برگزار می‌شود.
وی اضافه کرد: امیدآفرینی و تقویت نشاط و روحیه فعالیت‌های جمعی، تقویت انگیزه برای نقش‌آفرینی در سال تحصیلی و حضور میدانی در دانشگاه‌ها و استعداد سنجی از دیگر اهداف این طرح است.
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان بیان کرد: استفاده حداکثری از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های دانشجویان و آماده‌سازی نیروی انسانی دفاتر برای فعالیت‌های نهاد در سال تحصیلی آینده و استفاده از فرصت شبکه‌سازی و تیم سازی دانشجویان مستعد از اهداف دیگر این طرح است.
حاتمی کن‌کبود ادامه داد: مخاطبان طرح دانشجویان، کنشگران و فعالان فرهنگی، سیاسی، مذهبی و فکری در دانشگاه‌های سراسر لرستان هستند.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061108656/آغاز-طرح-کشوری-حامیم-کشوری-در-دانشگاه-آیت-الله-بروجردی

دکمه بازگشت به بالا