اخبار استان ها

دشمنان پروژه ضعف اقتصادی نظام اسلامی را کلید زده‌اند

دشمنان پروژه ضعف اقتصادی نظام اسلامی را کلید زده‌اند
ایسنا/لرستان مدیر حوزه‌های علوم اسلامی دانشگاهیان کشور گفت: دشمنان پروژه تطهیر نظام پهلوی و پروژه ضعف اقتصادی نظام اسلامی را کلید زده‌اند.

حجت‌الاسلام محمد دادسرشت در آیین افتتاحیه طرح حامیم که امروز در دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد برگزار شد، اظهار کرد: در زمان شاه طبقات مرفه جامعه زندگی بهتری داشتند ولی متأسفانه طبقات متوسط به پایین زندگی خوبی نداشتند، رژیم پهلوی یک دولت وابسته به خارج و واردکننده بود و هیچ خودکفایی نداشت.
وی تصریح کرد: اگر تحقیق کنیم واقعیات زمان پهلوی به خوبی مشهود است ولی دشمنان امروز به دلیل دشمنی با انقلاب اسلامی رژیم پهلوی را بزرگ جلوه می‌دهند تا به اهداف شوم خود برسند.
مدیر حوزه‌های علوم اسلامی دانشگاهیان کشور خاطرنشان کرد: در اوایل انقلاب بزرگ‌ترین ترور قرن بیستم با انفجار دفتر حزب جمهوری توسط دشمنان رقم خورد و همزمان رجایی و باهنر نخست وزیر و رئیس‌جمهور ایران را ترور کردند.
دادسرشت اضافه کرد: با پیروزی انقلاب دشمنی‌ها افزایش یافت و جهان به سرکردگی آمریکا و اسرائیل در دوران دفاع مقدس با ایران وارد جنگ شد، امروز نیز دشمنان ساکت ننشسته‌اند و با جنگ نرم وارد عمل شده‌اند.
وی با بیان اینکه جهاد تبیین رهبری چند نکته دقیق دارد، یکی اینکه  روایات ناحقی را که به‌جای حق جایگزین می‌کنند افشا کنیم، افزود: دشمنان پروژه تطهیر نظام پهلوی و پروژه ضعف اقتصادی نظام اسلامی را  کلید زده‌اند.
مدیر حوزه‌های علوم اسلامی دانشگاهیان کشور بیان کرد: اگر شناخت کافی از خیانت‌های رژیم پهلوی نداشته باشیم نمی‌توانیم بر این پروژه دروغین دشمنان غلبه کنیم.
دادسرشت ادامه داد: دشمنان تلاش دارند مشکلات اقتصادی را بزرگ جلوه دهند و به این واسطه نظام اسلامی ایران را ناکارآمد جلوه دهند که برای این موضوع نیز باید دانش خود را بالا برده و توطئه دشمنان را خنثی کنیم.
وی اظهار کرد: برای خدمت‌رسانی و روایت گری حقایق را منتشر کنیم، امروز باید اولین روایت گر حقایق باشیم تا دشمنان روایات دروغین را منتشر نکنند و تلاش کنیم با روشنگری اطرافیان خود را آگاه کنیم.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061108681/دشمنان-پروژه-ضعف-اقتصادی-نظام-اسلامی-را-کلید-زده-اند

دکمه بازگشت به بالا