اخبار استان ها

پایداری نسبی آبرسانی در شهر همدان در پایش تماس های مردمی 

پایداری نسبی آبرسانی در شهر همدان در پایش تماس های
مردمی 
ایسنا/همدان سخنگوی صنعت آب در استان همدان از کاهش تماس های مردمی با مرکز ارتباطات مردمی آبفا(۱۲۲) به علت پایدار شدن شبکه آبرسانی خبر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی آبفای استان همدان، حمید عزیزی متواضع با اعلام اینکه وضعیت شبکه آبرسانی همچنان رو به بهبود است، درباره تعداد تماس های مردمی با مرکز ۱۲۲ گفت: بر اساس گزارشات دریافتی از این مرکز در روز گذشته شاهد کاهش ۴۸ درصدی تماس های مردمی هستیم ضمن اینکه تا ساعت ۱۵ از مجموع ۱۹۸۵  تماس دریافتی تنها ۶۸ تماس از دست رفته داشتیم که این موضوع نشان دهنده بهبود شرایط و کاهش تماس ها است.
وی افزود: ۷۵ درصد این تماس‌ها مربوط به شهر همدان و ۴۶ درصد تماس ها مربوط به اعلام حوادث که منجر به ثبت ۱۹۰ مورد حادثه شده است.
عزیزی متواضع در ادامه ضمن ارائه گزارشی درباره مجموعه اقدامات انجام شده به منظور احداث خط اضطراری انتقال آب از سد تالوار بیان کرد: از مجموع ۱۶ کیلومتر مسیر انتقال۱۰۰ درصد حفاری و ۸۲ درصد معادل ۱۳ کیلومتر لوله گذاری این پروژه عملیاتی شده است.
وی درباره انتقال آب از چاه های کشاورزی و سایت آقا حصار نیز توضیح داد: در حال حاضر با ۵۵ حلقه چاه فعال در مدار انتقال ۴۳۶ لیتر در ثانیه آب تولید شده از این محل امکان پذیر شده ضمن اینکه از بخش شمالی و جنوبی سایت آق حصار نیز ۳۰۰ لیتر بر ثانیه آب وارد مدار بهره برداری شهر همدان می شود.
عزیزی متواضع با توضیح در زمینه فعالیت قرارگاه آبرسانی تانکری گفت: پریروز با حضور چشمگیر همکارانم در آبفا، در کنار گروه های جهادی، بسیج، فرمانداری همدان، مرکز بهداشت، شهرداری همدان و … موفق شدند در قالب ۱۷۶ سرویس آب تانکری دومیلیون و ۱۵۸ لیتر آب را در سطح شهر به مناطقی پایش شده از طریق مرکز ۱۲۲ انتقال دهند و تا ساعت ۱۳ روز گذشته نیز ۹۶ سرویس معادل یک میلیون و ۲۱۰ لیتر آب شرب تانکری میان مردم توزیع شد.
وی همچنین اعلام کرد: در حال حاضر نیز برای بهبود امر آبرسانی دو مورد اصلاح شبکه در کوی امیرکبیر و بلوار رنجبران نیز توسط تیم های عملیاتی آبفا در حال انجام است.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061108673/پایداری-نسبی-آبرسانی-در-شهر-همدان-در-پایش-تماس-های-مردمی

دکمه بازگشت به بالا