اخبار ورزشی

درخشان: نباید تجربیات تاج را نادیده بگیریم/ موافق حضور کی‌روش نیستم

یک پیشکسوت فوتبال می‌گوید مهدی تاج تازه کار نیست و نباید تجربیاتش را نادیده گرفت.

حمید درخشان در گفت‌وگو با ایسنا درباره انتخاب تاج به عنوان رییس فدراسیون فوتبال اظهار کرد: به مسئولان جدید فدراسیون تبریک می‌گویم و امیدوارم بتوانند با تجربه‌های قبلی‌شان در دوره جدید با درایت و تفکر بیش‌تر به فوتبال کمک کنند و از این وضعیت خارج کنند. امیدوارم با برنامه‌ریزی جدید راهکارهای خوبی را ارائه دهند. نیاز به تغییر و تحولات اساسی داریم و ان‌شاءالله بتوانند این کار را انجام دهند.
او ادامه داد: آقای تاج گزینه بهتری بود چون تجربه‌اش می‌تواند کمک کند. او در کنفدراسیون فوتبال آسیا صندلی دارد و این جایگاه می‌تواند به ما کمک کند. نباید تجربیاتش را نادیده بگیریم. او تازه کار نیست. تاج حالا باید از این تجربه استفاده کند. هر کسی از اشتباهات گذشته‌اش درس می‌گیرد و یک اشتباه را دو بار تکرار نمی‌کند. اشتباهات گذشته تاج برای آینده راه گشا خواهد بود.
این پیشکسوت فوتبال اضافه کرد: اکنون ضعف‌های بسیار زیادی داریم و یکی دو تا نیست. پله پله باید جلو برویم و همه آن‌ها را رفع کنیم. نمی‌گویم همه چیز به شرایط ایده آل برسد اما ان‌شاءالله وضعیت بهتری پیدا کنیم. باید از این تجربه به نفع فوتبال کشورمان بهره‌برداری خوبی کنیم.
او درباره پیش‌بینی‌اش از آینده فدراسیون گفت: او(تاج) به تنهایی نمی‌تواند کاری انجام دهد و دیگران باید به او کمک کنند. اطرافیان تاج نقش بسیار مهمی دارند.
درخشان درباره وضعیت سرمربی‌گری تیم ملی و انتشار اخباری مبنی بر حضور کی‌روش در تیم ملی بیان کرد: فدراسیون به دنبال موقعیت و شرایط خوب از نظر نتیجه‌گیری در جام جهانی است. باید این مساله به صورت تخصصی ارزیابی شود و بعد درباره آن تصمیم‌گیری شود. موافق حضور کی‌روش نیستم چون مگر او قبلا به ما کمک کرده است که اکنون بخواهد کمک کند؟ ما با او باختیم و حذف شدیم.
انتهای پیام

سورس:
https://www.isna.ir/news/1401061108719/درخشان-نباید-تجربیات-تاج-را-نادیده-بگیریم-موافق-حضور-کی-روش

دکمه بازگشت به بالا