اخبار فرهنگی هنری

لیلای سریال «راز ناتمام» نقش چالش برانگیزی بود

لیلای سریال «راز ناتمام» نقش چالش برانگیزی بود
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛
نگین معتضدی بازیگر نقش لیلا در سریال «راز ناتمام» گفت: سریال «راز ناتمام» با محوریت زندگی شهید باهنر در حال پخش از شبکه یک سیما است که به دو قسمت زمان حال و گذشته می‌پردازد.
وی افزود: زمان گذشته درباره بمب گذاری دفتر نخست وزیری و به شهادت رسیدن شهید باهنر است و سریال به فعالیت‌هایی که شهید باهنر در زمان قبل و بعد از انقلاب انجام می‌دادند می‌پردازد. البته در زمان حال که من در آن قسمت بازی می‌کنم درباره مسئله نفوذ منافقین در گوشه و کنار جامعه و شخصیت‌هایی که در روزمرگی با آن‌ها مراوده داریم است.

بازیگر سریال «راز ناتمام» درباره نقش لیلا توضیح داد: زمانی که فیلمنامه را خواندم نقش لیلا فراز و نشیب‌هایی داشت، او در یک موقعیت قرار می‌گیرد که بین صلاح کشورش و مراقبت از همسرش، کشورش را انتخاب می‌کند برای من جالب بود، چراکه مسئله برای او مهم است. البته من شک و دودلی او را می‌بینیم، اما به مرور زمان لیلا مطمئن می‌شود می‌تواند در این پرونده تاثیر گذار باشد این تصمیم را می‌گیرد؛ به نظرم نقش چالش برانگیزی بود.

وی عنوان کرد: چالشی که در نقش لیلا با آن مواجه شدم، زمانی که نقش را خواندم، اولین سوالی که پرسیدم این بود اگر من بودم واقعا کدام را انتخاب میک‌ردم واقعا بدون اینکه به همسرم بگویم با یک گروهی که من را مجاب می‌کردند که به صلاحمان است همکاری کنم این کار را انجام می‌دادم حالا می‌توانستم به همسرم نگویم این مسائل برای من جالب بود با صحبت‌هایی که با آقای امانی داشتیم و توانستم این مسئله را در خودم حل کنم امیدوارم توانسته باشم به خوبی  این نقش را ایفا کنم.

معتضدی درباره استقبال مخاطبان اظهار کرد:با استقبال خوبی از طرف مخاطبان از هر قشری روبرو شدم، شاید ما فکر می‌کنیم اگر سریالی در مورد شهید باهنر و اتفاقات اول انقلاب باشد یک قشر خاصی را جذب خودش کند، اما این اتفاق درباره سریال «راز ناتمام» نیفتاد و همه اقشار را به خودش جذب کرده و این برای من به عنوان بازیگر سریال خوشایند است.
وی درباره تاثیرگذاری ساخت چنین سریال‌هایی بیان کرد:در طول این سال‌ها ما به آدم‌های تاثیرگذار مثل شهید باهنر، شهید رجایی، شهید بهشتی آدم‌هایی که خیلی زیاد در تاریخ سازی کشور ما موفق بودند، نپرداختیم. شاید خود من شناختی که بعد از کار کردن در سریال شهید باهنر پیدا کردم قبل از آن اینقدر شناخت نداشتم. از روایت‌های قسمت گذشته سریال «راز ناتمام» خود من بسیار آموختم.

بازیگر «راز ناتمام» ادامه داد: امیدوارم بتوانیم به شخصیت‌های موفق تاریخی بیشتر بپردازیم، اینقدر راحت قهرمانان و رشادت‌ها را فراموش نکنیم. قطعاً در هر جای دنیا یک شهید باهنر داشته باشند، هزاران فیلم و سریال‌ها می‌ساختند، همچنین از زندگی شهید باکری و شهید همت هزاران فیلم می‌سازند. اینکه می‌توان با زبانی این سریال‌ها را ساخت که جوانان دهه ۷۰ و ۸۰ را به خود جذب کنیم. این چیزی که من در مورد سریال «راز ناتمام» می‌بینم خداروشکر توفیق نصیب اش شده است که نسل‌های جوان را جذب خودش کرده است. یادمان نرود که رسانه مهمترین تاثیر گذاری روی فرهنگ جامعه را دارد وقتی مخاطب خود را از دست بدهیم، این توقع را باید داشته باشیم که فرهنگ ما از کشور‌های دیگر تاثیر بگیرد. امیدوارم که بیشتر شاهد سریال‌هایی باشیم که در جذب مخاطب موفق باشند.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8227109/لیلای-سریال-راز-ناتمام-نقش-چالش-برانگیزی-بود

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا