اخبار استان ها

خروج بالغ بر 7200 زائر اربعین از مرز خسروی

خروج بالغ بر 7200 زائر اربعین از مرز خسروی
ایسنا/کرمانشاه جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه امنیت بسیار خوبی در مرز خسروی حکمفرماست، گفت: تا صبح امروز (شنبه، 12 شهریور) 7234 زائر اربعین از طریق این مرز راهی عتبات عالیات شده‌اند. 
 سردار “جمال سلمانی” در قرارگاه اربعین انتظامی استان که در مرز خسروی تشکیل شد، اظهار کرد: علاوه بر خروج این تعداد زائر، 905 نفر نیز تا صبح امروز از طریق این مرز به کشور بازگشته اند.

وی با بیان اینکه تردد در مرز خسروی روان و زائران بدون هیچ مشکلی عازم عتبات عالیات می شوند، افزود: زوار کربلا از ساعت شش صبح تا 17 عصر امکان تردد و سفر به عراق برایشان امکان پذیر است. 

 سلمانی یادآوری کرد: روز گذشته (جمعه) 2708 نفر از طریق مرز خسروی برای شرکت در مراسم اربعین حسینی عازم کربلای معلی شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین با اشاره به افزایش تردد جاده ای در استان کرمانشاه، اظهار کرد: روز گذشته 760 هزار تردد جاده ای در محورهای استان ثبت شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل در این ایام بالغ بر 300 هزار تردد افزایش نشان می دهد.

وی همچنین از استقرار 90 تیم آشکار و پنهان در جاده های استان خبر داد و گفت: این تیم ها با استقرار 24 ساعته علاوه بر کمک به زائران اربعین نسبت به ایجاد امنیت در محورها و برخوردهای قانونی با رانندگان متخلف اقدام می کنند.

 سلمانی در پایان از اهتمام پلیس برای برقراری امنیت در استان خبر داد و گفت: در ایام اربعین بالغ بر 3500 نیروی پلیس در حوزه های مختلف مشغول خدمات رسانی به زائران اربعین خواهند بود.

انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061209400/خروج-بالغ-بر-7200-زائر-اربعین-از-مرز-خسروی

دکمه بازگشت به بالا