اخبار علمی پزشکی

۵ بنیاد خیریه فعال در دانشگاه‌ها تقدیر شدند

۵ بنیاد خیریه فعال در دانشگاه‌ها تقدیر شدند
در اختتامیه اجلاس روسای دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری، ۵ بنیاد خیریه فعال دانشگاه‌های سراسر کشور مورد تجلیل قرار گرفتند.
به گزارش ایسنا، دکتر مصطفی زمانیان در اختتامیه اجلاس روسای دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری، با تاکید بر اینکه باید برای مشارکت‌های مردمی، زیرساخت‌های لازم فراهم شود، گفت: ضروری است که روسای دانشگاه‌ها موضوع خیرین را جدی بگیرند تا پای خیرین به دانشگاها باز شود.

وی تاکید کرد: استفاده از ظرفیت خیرین اهمیت زیادی دارد.به تین صورت که از ظرفیت خیرین در اشتغال دانشجویان کمک گرفته شود و نگاه به آنها به عنوان کیف پول نباشد.

دبیر ستاد خیرین وزارت آموزش عالی پیشنهاد داد: تعدادی از این خیرین به عنوان هیئت امنای پارک‌های علم و فناوری، پژوهشگاه‌ها و… استفاده شوند.

در این مراسم از ۵ بنیاد خیریه فعال در دانشگاه‌های سراسر کشور از جمله “دکتر غلامی”؛ مدیر عامل بنیاد حامیان دانشگاه تهران، دکتر “ضابط ” به نمایندگی از بنیاد حامیان دانشگاه فردوسی مشهد، “دکتر کتابی” به نمایندگی از بنیاد حامیان دانشگاه کاشان، ” دکتر کلانتری” به نمایندگی از حامیان دانشگاه یزد و ” دکتر خاشعی” به نمایندگی از حامیان دانشگاه تربت حیدریه تجلیل شد.

انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061209396/۵-بنیاد-خیریه-فعال-در-دانشگاه-ها-تقدیر-شدند

دکمه بازگشت به بالا