اخبار استان ها

قاسم محمدی مدیرعامل جدید کشت و صنعت مغان شد

قاسم محمدی مدیرعامل جدید کشت و صنعت مغان شد
ایسنا/اردبیل قاسم محمدی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان معرفی شد..

در این مراسم که امروز 12 شهریور آیین با حضور مقامات استانی و در محل این شرکت برگزار شد، قاسم محمدی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان معرفی و از خدمات اسدالله محسن زاده مدیرعامل قبلی این شرکت تقدیر شد.

مدیرعامل جدید شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در این مراسم، شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان را دارای وزن بالایی در عرصه کشاورزی به خصوص در عرصه تولید و تحقیقات پایه‌ای این عرصه عنوان کرد.

قاسم محمدی افزود: این شرکت که در نقطه مرزی استان اردبیل واقع شده، ابزار پدافند غیرعامل محسوب شده و نقش تعیین کننده‌ای در تامین امنیت غذایی کشور و شمالغرب ایران دارد

به گزارش ایسنا، محمدی پیش از این رئیس هیات مدیره این شرکت بوده و در کارنامه خود، نمایندگی مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی را دارد.

همچنین محمدی پیش از آن نیز، به عنوان مدیر ارشد در وزارت جهاد کشاورزی و کسب چهار سال پیاپی عنوان مدیر نمونه این وزارتخانه، مشاور وزیر اقتصاد و دارایی و مدیرکل روابط عمومی این وزارتخانه، مشاور و مدیر ارشد در بانک‌های کشاورزی ایران، سپه و قوامین، عضو هیات مدیره کشت و صنعت ملی خدمت کرده و از مدیران باسابقه نشریات تخصصی ملی و محلی در استان اردبیل است.

انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061209389/قاسم-محمدی-مدیرعامل-جدید-کشت-و-صنعت-مغان-شد

دکمه بازگشت به بالا