اخبار استان ها

چرا مردم ماهشهر باید سرطان بگیرند اما پتروشیمی‌ها به تیم خلیج فارس کمک نکنند

چرا مردم ماهشهر باید سرطان بگیرند اما پتروشیمی‌ها به تیم
خلیج فارس کمک نکنند
ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتبال خلیج فارس ماهشهر از عدم حمایت و کمک پتروشیمی‌های این شهر به تمیش، گله‌مند است.

موسی قنواتی در گفت و گو با ایسنا، درباره برد پرگل تیمش مقابل امید وحدت مشهد در هفته دوم لیگ یک کشور، اظهارکرد: بازیکنانم روز به روز بهتر می‌شوند و مطمئن باشید هفته‌های آینده خیلی بیشتر از آن ها خواهیم شنید تیم ما منسجم‌تر می‌شود.
وی بیان کرد: تیمم از لحاظ فنی چه هفته قبل و چه در بازی روز گذشته، به صورتی است که شاید کسی باور نکند که تیم ما برای حضور در لیگ یک ظرف مدت ۲ هفته آماده شد و این قول را مخصوصاً به استان خوزستان و شهرستان بندر ماهشهر می‌دهم که از خلیج فارس یک مدعی بسازیم ولی انتظار هم داریم که مسئولان کمک کنند. هر چند نماینده شهر و آقای بندری فرماندار شهرستان خیلی به ما کمک داشته اند تا ما امروز اینجا باشیم. به هر حال انتظار داریم همه بیشتر کنار هم باشیم و شک نکنید که روزهای خیلی خوبی را از تیم ما خواهید دید.
سرمربی تیم فوتبال خلیج فارس ماهشهر گفت: در بازی با امید وحدت، پنج گل زدیم و شاید تمام گل‌های ما بر اساس برنامه تاکتیکی‌مان در دو هفته اخیر بوده و به این صورت نبود که فی‌البداهه گل زده باشیم.
وی درباره فشردگی مسابقات نیز عنوان کرد: بازی‌ها فشرده هستند و ما هم تیمی هستیم که طی مدت دو هفته تشکیل شده است و حتی به خاطر فشار مسابقات در بازی روز گذشته بین دو نیمه پنج تعویض‌مان را انجام دادیم تا بازیکنانم برای بازی روز چهارشنبه این هفته با تیم خوب خوشه طلایی آسیب نبینند. باید شرایط را مدیریت کنیم و بازیکنان را تا سه هفته آینده به شرایط آرمانی برسانیم.
قنواتی درباره روند آماده‌سازی ورزشگاه خانگی‌شان نیز گفت: متأسفانه فصل قبل هم که ما جزو چهار تیم جام حذفی بودیم از شخص رئیس جمهور جناب آقای رئیسی عاجزانه خواهش کردیم به عنوان نماینده مردم ماهشهر در ورزش و فوتبالی که به هر حال تیم اول شهرستان هستیم، نیم‌نگاهی به شهرستان داشته باشند. بالغ بر ۲۰ پتروشیمی در شهر ماهشهر داریم و بارها این صحبت‌ها را کرده‌ام و تکراری شده‌اند ولی متأسفانه پتروشیمی‌هایی که باید بیایند کمک حال نماینده شهرستان و فرماندار باشند، نمی‌آیند. نمی‌دانم من تا کی باید این را بگویم.
وی ادامه داد: به هر استانی که می‌روید مثل همین مشهد مقدس که روز گذشته رآن جا بازی کردیم و هر جای کشور، پتروشیمی‌ها مجموعه بسیار باکیفیت و بزرگی دارند ولی نمی‌دانم چرا ماهشهر از این قاعده مستثنی است.
قنوتی عنوان کرد: اگر بخواهیم باز مصاحبه‌های تندی کنیم قطعا می‌گویند که چرا مصاحبه کردید و چرا این اتفاق افتاد ولی مطمئن باشید اگر بنا بر این باشد که ما در شهر خودمان غریبه و مظلوم باشیم، مجبورم از ابزاری استفاده کنم که نباید این کار را انجام دهم. چرا مردم ما باید انواع و اقسام آلایندگی از سرطان و… را بابت آلایندگی پتروشیمی‌ها مبتلا شوند ولی نباید از یک استادیومی که حق یک‌درصدی ماهشهر است، برخوردار باشند. تمام خانواده‌های ما مشکل سرطان دارند و هر کدام که به دکتر مراجعه می‌کنیم می‌گویند صددرصد باعث و بانی آن به دلیل آلودگی پتروشیمی‌ها است.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061209463/چرا-مردم-ماهشهر-باید-سرطان-بگیرند-اما-پتروشیمی-ها-به-تیم-خلیج

دکمه بازگشت به بالا