اخبار استان ها

اجلاسیه ملی جهادگران به میزبانی فردوس برگزار می‌شود

اجلاسیه ملی جهادگران به میزبانی فردوس برگزار می‌شود
ایسنا/خراسان جنوبی فرماندار فردوس گفت: اجلاسیه جهادگران، یک رویداد ملی بزرگ به میزبانی خراسان جنوبی است که نتایج بسیار خوبی به همراه خواهد داشت.

مهدی روشن، امروز شنبه ۱۲ شهریور به برنامه ریزی‌های صورت گرفته برای برپایی این اجلاسیه اشاره و اظهار کرد: برنامه های مربوط به اجلاسیه ملی جهادگران از مدت‌ها قبل وارد فاز عملیاتی شده و فردا با حضور مهمانان کشور به سرانجام خواهد رسید.
به گزارش ایسنا، وی با اشاره به سفر مهمانانی ویژه از مدیران ارشد کشوری برای حضور در اجلاسیه و مراسم افتتاح و کلنگ زنی برخی پروژه های مربوط به این مراسم، تصریح کرد: حدود هزار نیروی جهادگر هم در این اجلاسیه حضور خواهند داشت.
فرماندار فردوس با اشاره به برنامه های متنوعی که برای این اجلاسه پیش بینی شده، گفت: آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از برخی پروژه های شاخص شهرستان فردوس و استان از جمله این برنامه ها می باشد.
روشن با بیان اینکه برنامه‌های اصلی اجلاسیه، با استقبال استاندار، معاونین استانداری و جمعی از مدیران استانی از مهمانان کشوری در فرودگاه بین المللی شهید کاوه بیرجند به طور رسمی آغاز می‌شود، اظهار امیدواری کرد: با حضور مهمانان کشوری، این اجلاسیه، نتایج خوبی برای استان به همراه داشته باشد.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061209489/اجلاسیه-ملی-جهادگران-به-میزبانی-فردوس-برگزار-می-شود

دکمه بازگشت به بالا