اخبار استان ها

تسریع در احداث و آماده‌سازی واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن در استان سمنان

تسریع در احداث و آماده‌سازی واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن در
استان سمنان
ایسنا/سمنان استاندار سمنان بر ضرورت تسریع در احداث و آماده‌سازی واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن در این استان تاکید کرد و گفت:اقدامات در حوزه آغاز عملیات اجرایی احداث واحدهای مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در استان با جدیت دنبال شود.

سید محمدرضا هاشمی، استاندار سمنان ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ در جلسه شورای مسکن استان سالن یادگار امام (ره) استانداری بااشاره به سهمیه ۶۴ هزار واحدی این استان در طرح نهضت ملی مسکن اظهار کرد: عملیات اجرایی احداث ۸۸۰ واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در شاهرود در هفته دولت آغاز شد.
وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌ها برای ساخت ۳۰ هزار واحد مسکونی در شهر جدید ایوانکی افزود: تلاش‌ها در بحث طرح نهضت ملی مسکن در شهر جدید ایوانکی و ادارات کل راه و شهرسازی استان با جدیت دنبال می‌شود.
استاندار سمنان بیان کرد: ضرورت دارد بر اساس مصوبه شورای عالی شهرسازی و تاکیدات رئیس‌جمهوری اقدامات انجام و گزارش ریز اقدامات صورت گرفته به صورت جامع ارائه شود.
ویاز مسوولان ذی‌ربط درخواست کرد: هماهنگی و تعامل و رفع موارد و مسائل مابین دستگاه های اجرایی در حوزه مسکن طی جلسات مستمر در دستور کار باشد.
هاشمی به لزوم آگاهی مردم از برنامه های دولت در حوزه ساخت مسکن ارزان قیمت پرداخت و تاکید کرد: اقدامات صورت گرفته در حوزه نهضت‌ ملی مسکن از جمله تامین زمین، آماده سازی زیرساخت‌ها و تعداد واحدهای در حال ساخت اطلاع‌رسانی شود.
وی خاطر نشان کرد: اقدامات در حوزه قرارگاه امام‌ حسن‌ مجتبی(ع)، ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و سایر پیمانکاران با جدیت دنبال شود.
استاندار سمنان گفت: جلسات شورای مسکن شهرستان ها به ریاست فرمانداران به صورت مستمر و با جدیت پیگیری شود.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061209505/تسریع-در-احداث-و-آماده-سازی-واحدهای-مسکونی-نهضت-ملی-مسکن-در-استان

دکمه بازگشت به بالا