اخبار استان ها

مدرسه یا کلاسی بدون دبیر در شهر بندرعباس نخواهیم داشت

مدرسه یا کلاسی بدون دبیر در شهر بندرعباس نخواهیم
داشت
ایسنا/هرمزگان مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: در سال تحصیلی پیشرو به هیچ وجه مدرسه یا کلاسی بدون دبیر در شهر بندرعباس نخواهیم داشت.

محمد قویدل صبح امروز در پنجاهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس، افزود: با گذش سه سال از شیوع بیماری کرونا نیز جمعیت دانش آموزی استان هرمزگان به 430 هزار نفر رسیده که رشد قابل توجهی است.
وی با بیان اینکه این رشد زیاد مستلزم فراهم کردن شرایط مناسب برای تحصیل دانش آموزان است، اظهار کرد: تهیه سخت افزار، دبیر، تجهیزات و شرایط مناسب تحسیل از مهمترین اقداماتی است که باید تا قبل از آغاز مهرماه محقق شود تا سال تصحیلی مناسبی را آغاز کنیم.
قویدل با اشاره به اینکه برنامه ریزی مناسبی در این خصوص صورت گرفته است تا شاهد مهری با مهربانی باشیم، اضافه کرد: خوشخبتانهظرف سالیان گذشته تمامی شهرداران بندرعباس همکاری مناسبی با آموزش و پرورش داشته و برای آغاز سال تحصیلی همواره تعامل و هکاری فی مابین برقرار بوده است.
وی با بیان اینکه تمامی درخواست هایمان همچون بهسازی، بازسازی و زیباسازی مدارس در شهر بندرعباس آماده و در این خصوص به کمک شهرداری بندرعباس نیازمندیم، عنوان کرد: در سال تحصیلی پیشرو به هیچ وجه مدرسه یا کلاسی بدون دبیر در شهر بندرعباس نخواهیم داشت.
مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان با اشاره به اینکه نرخ کرایه سرویس مدارس نیز با همکاری شورای شهر بندرعباس تعیین و ابلاغ شد، خاطرنشان کرد: برای آموزش فرهنگ شهروندی در مدارس آماده هرگونه تعامل و همکاری با شهرداری بندرعباس هستیم.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061309951/مدرسه-یا-کلاسی-بدون-دبیر-در-شهر-بندرعباس-نخواهیم-داشت

دکمه بازگشت به بالا