اخبار اجتماعیاخبار ورزشی

ساپینتو برگ جدید فوتبال ایران است/ تاج از خصوصی سازی استقلال حمایت کند

ساپینتو برگ جدید فوتبال ایران است/ تاج از خصوصی سازی استقلال
حمایت کند
محمد مومنی پیشکسوت و عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال، اظهار کرد: در تمام دنیا مقوله حق پخش یک واقعیتی است که وجود دارد و باشگاه‌های مختلف در جهان از این حق استفاده می‌کنند. این پول باعث پیشرفت باشگاه‌ها شده، اما در کشور ما این موضوع تا کنون خوب جا نیفتاده است. باشگاه استقلال شرایط صدا و سیما و کشور را درک می‌کند و انصافا مدیریت باشگاه استقلال و آجورلو تعامل بسیار خوبی را با صدا و سیما داشت. ما با درک شرایط آن‌ها گفتیم که پخش زنده بازی‌ها هیچ مانعی ندارد، ولی صدا و سیما هم شرایط باشگاه ما و درآمدزایی را درک کند.  
 
وی افزود: باشگاه استقلال یک باشگاه فرهنگی ورزشی است. در حوزه فرهنگ و اهداف فرهنگی باید تلاش کند و برای این راه هم نیاز به منابع مالی دارد. ما اگر به دنبال الگوسازی برای جوانان هستیم، باید خوراک خوبی به آن‌ها بدهیم. همه ما در یک کشور هستیم و به دنبال ارتقا سطح فرهنگ هواداری هم هستیم. این وضعیت مالی باشگاه‌ها متاسفانه مجالی به مدیران جهت کار در حوزه‌های فرهنگی نمی‌دهد و به خود باشگاه‌ها هم آسیب‌های جدی وارد می‌کند. بر این اساس قصد داریم با تعامل و در چارچوب قانون پیش برویم تا منافع برای فوتبال و صدا و سیما حاصل شود.  
 
عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال با اشاره به انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال، بیان کرد: الان که مدیریت فدراسیون فوتبال عوض شده، انتظار می‌روند فدراسیون از باشگاه‌ها بیشتر حمایت کند. تزلزل در این حوزه منجر به ضرر دیدن باشگاه‌ها می‌شود. فدراسیون فوتبال، باید از باشگاه‌ها برای کسب درآمد‌ها و رفتن به سمت خصوصی‌سازی حمایت کند. رفتار فدراسیون فوتبال پیغام‌هایی را به اهالی فوتبال و هواداران خواهد داشت.  
 
مومنی در پایان و در پاسخ به سوالی درباره شرایط تیم فوتبال استقلال هم گفت: نشانه‌های پیشرفت در تیم ما واضح و مشخص است. آجورلو نهایت تلاش خود را برای موفقیت باشگاه به کار گرفته است. ان‌شاءالله با حمایت هواداران و پیشکسوتان، استقلال امسال هم موفق می‌شود. ان‌شاءالله در لیگ جاری با ارائه یک فوتبال پویا و زیبا به موفقیت می‌رسیم. ساپینتو ورق جدیدی را در فوتبال ایران رقم زده و به نظرم موفقیت با او دور از انتظار نیست به شرط اینکه به او زمان دهیم تا افکار خود را پیاده کند. استقلال کادر فنی خوب، هماهنگ و یکدستی دارد و به موفقیت این تیم بسیار خوشبین هستم.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8231921/ساپینتو-برگ-جدید-فوتبال-ایران-است-تاج-از-خصوصی-سازی-استقلال-حمایت-کند

دکمه بازگشت به بالا