اخبار استان ها

اهدای کتاب های زیست محیطی به کتابخانه های عمومی استان قم

اهدای کتاب های زیست محیطی به کتابخانه های عمومی استان
قم
ایسنا/قم مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با اشاره به اهمیت و جایگاه کتاب و کتابخوانی در توسعه و ارتقاء سطح فرهنگ زیست محیطی در جامعه، تصریح کرد: بدین منظور چهار عنوان کتاب شامل دو عنوان کتاب بزرگسالان و دو عنوان کتاب کودکان و نوجوانان به کتابخانه های عمومی استان اهدا شد.

سید رضا موسوی مشکینی امروز چهاردهم شهریورماه در دیدار با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قم گفت: حفظ و حراست از محیط زیست یک مسأله همگانی، فرابخشی و نیازمند مشارکت و همراهی همه مردم و مسئولان است.
وی بر ضرورت افزایش دانش، آگاهی و شناخت افراد جامعه نسبت به مسأله محیط زیست و پیامدهای غفلت و کم توجهی نسبت به این موضوع خطیر و حساس تأکید کرد و گفت: متأسفانه در چند سال گذشته، مردم کشورمان آثار و تبعات جبران ناپذیر تخریب طبیعت و محیط زیست را مشاهده کرده اند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با اشاره به اهمیت و جایگاه کتاب و کتابخوانی در توسعه و ارتقاء سطح فرهنگ زیست محیطی در جامعه، تصریح کرد: بدین منظور چهار عنوان کتاب شامل دو عنوان کتاب بزرگسالان و دو عنوان کتاب کودکان و نوجوانان به کتابخانه های عمومی استان اهدا شد.
وی در پایان تأکید کرد: آموزش، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی زیست محیطی برای اقشار مختلف مردم به ویژه مخاطبان تأثیرگذار و کودکان و نوجوانان در دستور کار جدی این اداره کل قرار داشته و امیدواریم بتوانیم به اهداف کوتاه و بلندمدت در این جهت دست پیدا کنیم.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061411358/اهدای-کتاب-های-زیست-محیطی-به-کتابخانه-های-عمومی-استان-قم

دکمه بازگشت به بالا