اخبار استان ها

برای قهرمانی به میدان می‌رویم

برای قهرمانی به میدان می‌رویم
ایسنا/قم سرپرست باشگاه آریا صنعت معصومی قم گفت: تیم شرایط خوبی دارد و بازیکنان با توجه به مقام نائب قهرمانی که سال گذشته کسب کرده بودند امسال مصمم هستند که برای قهرمانی بجنگند و إن شاءالله عنوان قهرمانی را کسب کنند.

از روز سه شنبه ۱۵ شهریور ماه سوت آغاز مسابقات فوتسال لیگ دسته یک نونهالان کشور در تربت حیدریه به صدا در می‌آید و دو نماینده استان قم یعنی آریا صنعت معصومی قم و ماهان قم، در مقابل رقبای خود صف آرایی می‌کنند.
آریا صنعت معصومی قم که سال گذشته هم تجربه حضور در این مسابقات و کسب عنوان نائب قهرمانی را داشته است امسال با تلاشی دو چندان و مصمم‌تر از سال قبل برای کسب عنوان قهرمانی وارد این مسابقات شده است؛ اگر چه سال گذشته هم تیم آریا صنعت معصومی شایسته کسب عنوان قهرمانی بود اما تربیت حیدریه با استفاده بهینه از امتیاز میزبانی عنوان قهرمانی را به دست آورد و نماینده قم نیز به رغم شایستگی‌هایی که داشت مجبور شد به عنوان نائب قهرمانی مسابقات بسنده کند.
برای آشنایی با شرایط و حال وهوای تیم آریا صنعت معصومی قم گفت‌وگویی با سرپرست این باشگاه انجام دادیم:
وحید نوروزی، سرپرست باشگاه آریا صنعت معصومی قم، در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: تیم شرایط خوبی دارد و بازیکنان با توجه به مقام نائب قهرمانی که سال گذشته کسب کرده بودند امسال مصمم هستند که برای قهرمانی بجنگند و إن شاءالله عنوان قهرمانی را کسب کنند.
وی ادامه داد: روز یکشنبه ۱۳ شهریور ماه عازم مشهد مقدس می‌شویم و روز ۱۴ شهریور به سمت تربت حیدریه، محل میزبانی مسابقات، حرکت می‌کنیم تا إن شاءالله ساعت ۱۶ روز سه شنبه ۱۵ شهریور اولین بازی خود را مقابل ماهان تندیس مشهد انجام دهیم.
وی با اشاره به اینکه آریا صنعت معصومی قم در گروه دو مسابقات قرار دارد، بیان کرد: با تیم‌های ماهان تندیس مشهد، باتیس البرز قزوین، شهدای علوی زهک، پایه سازان ساوه و فولاد آذربایجان تبریز همگروه هستیم.
سرپرست باشگاه آریا صنعت معصومی قم اظهار کرد: در رده نونهالان اصلا نمی‌شود توانایی و قدرت تیم ها رو پیش بینی کرد و همه بازی‌ها سخت و حساس خواهد بود.
وی اضافه کرد: امسال کم لطفی های بیشتری را نسبت به سال‌های گذشته شاهد بودیم؛ اما امیدواریم با حمایت شرکت آریا صنعت معصومی، تجربه کادر و غیرت بازیکنان بتوانیم نتیجه‌ای درخور شأن استان فوتسال خیز قم و مردم شریف شهرمان کسب کنیم.
از دیگر سوی تیم فوتسال ماهان نماینده دیگر قم نیز خود را برای حضوری قدرتمند در این رقابت ها آماده می کند. آمادگی این دو تیم قمی نوید بخش حضور قوی این دو تیم در این مسابقات است.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061411357/برای-قهرمانی-به-میدان-می-رویم

دکمه بازگشت به بالا