اخبار ورزشی

پرکاس: نیمکت توانمندی نداریم / تاوان اشتباهاتمان را دادیم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در بازی با نفت مسجدسلیمان، سه اشتباه بد داشتیم و تاوان اشتباهاتمان را دادیم. 

به گزارش ایسنا، رضا پرکاس در نشست پایان بازی با تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: بازی را خوب شروع کردیم و به گل رسیدیم و توانستیم بازی را کنترل کنیم. تیم ما نیمکت توانمندی ندارد و با توجه به اینکه در بازی قبل سه مصدوم داشتیم، در این بازی تاحدودی دستمان خالی بود.
وی افزود: در این بازی، داور یک برخورد عادی را برای تیم حریف پنالتی گرفت و ما نیز پس از آن خیلی تلاش کردیم که به بازی برگردیم اما فوتبال است و بازی را واگذار کردیم.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با بیان اینکه دو تعویض تیمش اجباری بود، گفت: باید برای بازی‌های بعدی تلاش کنیم. خیلی دوست داشتیم ۳ امتیاز بازی امروز را بگیریم و در جدول جایگاه خوبی به دست بیاوریم اما فوتبال است و نتوانستیم به نتیجه مورد نظر برسیم.
پرکاس عنوان کرد: برخی از بازیکنان تیم ما در حد و اندازه خود ظاهر نشدند اما پتانسیل تیم ما همین است و نفراتی برای تعویض نداریم. هیچ گاه به دنبال اینکه ژست جوان‌گرایی بگیریم نیستیم اما تیم ما همین است.
وی ادامه داد: پتانسیل بازیکنان ما همین است و نمی‌توانیم چیزی را تغییر دهیم. کسی را بر روی نیمکت نداریم که بخواهیم وارد بازی کنیم تا نتیجه را عوض کند.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: دو گلی که دریافت کردیم ناشی از اشتباه بازیکنان خودمان بود. ما سه اشتباه بد داشتیم و تاوان اشتباهاتمان را دادیم. 
پرکاس ادامه داد: بازیکنان تیم ما جوان هستند و تجربه ندارند و پتانسیلش همین است که در بازی مشاهده شد. تاکتیک را نمی‌توان یک شبه به بازیکنان یاد داد و باید بیشتر روی این مسایل کار کنیم.
وی خاطرنشان کرد: برای من جای تعجب دارد که بازیکنانی که در آبادان هستند، خسته می‌شوند. اگر این هوا برای ما شرجی است، برای حریف نیز به همین صورت است. به هر حال دست من روی نیمکت همین قدر باز است و باید برای تعویض‌هایمان بررسی کنیم که چکار کنیم. البته قصد توجیه ندارم و باید تیم را روی پا نگه داریم.
پرکاس تأکید کرد: با اضافه شدن دو، سه بازیکن دیگر به تیم‌مان قطعاً قوی.تر می‌شویم تا به رده‌های بالاتر برسیم. بعد از بازی با تراکتور چند روز استراحت می‌کنیم و بعد تیم به اردوی خارج از استان می‌رود تا از این هوای شرجی دور شویم و با قدرت برگردیم و با مس رفسنجان بازی کنیم و با برد شیرین در این بازی کارمان را ادامه دهیم. 
وی درباره مصدومان تیمش، گفت: تنها بازیکنی که در حین تمرین مصدوم شد سینا مریدی بود که البته به بازی‌ها رسید ولی باز هم در بازی با پرسپولیس او را به اجبار تعویض کردیم. امیدوارم با اضافه شدن بوعذار، بیت سعید و سینا مریدی بار سنگین خط هافبک‌مان از نظر تجربه، تاکتیک و تکنیک بهتر شود تا مهاجمان بهتر تغذیه شوند. 
وی درباره مصدومیت طولانی مدت محمد اهل شاخه عنوان کرد: او دو فصل است که مصدوم است و علت مصدومیت او را نمی‌دانم. البته او به مسابقات برگشت اما مجدداً مصدوم شد و ربطی هم به کادر فنی فعلی ندارد. او از لیست بیست نفره تیم خارج شده است و از آذر می‌تواند بازی کند.
سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان درباره دروازه.بانان تیمش، خاطرنشان کرد: در تیم ما حتی گلر تیم امیدمان بسیار خوب است. در هیچ جای فوتبال از گلرها نوبتی استفاده نمی‌کنند و مرادیان بسیار خوب کار می‌کند و روی گلی هم که دریافت کرد، مقصر نبود. ضمن اینکه نور ورزشگاه هم چندان خوب نیست. همچنین گروسیان دیگر گلر تیم، آماده است و خوشحالم هر زمان می‌توانم از او استفاده کنم. به هر حال تعویض دروازه‌بان به این سادگی نیست اما در مجموع گروسیان نیز مثل احسان مرادیان و پارسا با کیفیت است.
انتهای پیام

سورس:
https://www.isna.ir/news/1401061511386/پرکاس-نیمکت-توانمندی-نداریم-تاوان-اشتباهاتمان-را-دادیم

دکمه بازگشت به بالا