اخبار استان ها

سرقتی عجیب با اره برقی

سرقتی عجیب با اره برقی
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد سرپرست اداره بر ق شهرستان چُرام از بُریده شدن ۱۱ پایه چوبی برق فشار متوسط با اَره و سرقت ۶ دستگاه ترانسفورماتور در یکی از مناطق حاشیه ای این شهرستان در بامداد روز سیزدهم شهریورماه۱۴۰۱ خبرداد.

“سید حسن باقراصل” در حاشیه بازدید از این اتفاق گفت: ۱۱ پایه چوبی برق فشار متوسط یکی از روستاهای حاشیه ای شهر چرام که جمعیت خانواری آنها به حدود ۹۰ خانوار می رسد با اَره، توسط فرد یا افراد نامعلومی و بصورتی عجیب و شگفت آور، بُریده شده بودند.
وی با بیان اینکه سیم های برق این شبکه برق رسانی، آلومینیوم بوده و توسط سارق یا سارقان بطور کامل جمع آوری و به سرقت رفته است، اظهار کرد: متاسفانه شش دستگاه ترانسفورماتور نیز در شب گذشته و چند شب پیش هم در این منطقه و برخی از مناطق دیگر شهرستان چُرام به سرقت رفته است.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شرکت برق استان کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست اداره بر ق شهرستان چُرام در استان کهگیلویه و بویراحمد، میزان خسارات ریالی وارده به شبکه های توزیع نیروی برق از سوی سارقان در این سرقت را بیش از یک میلیارد تومان عنوان و بیان کرد: دلیل یا دلایل این سرقت ها  نامعلوم است.
گفتنی است که شهرستان چُرام از شهرستان های گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد بوده که با یاسوج مرکز این استان حدود ۲۰۰ کیلومتر فاصله دارد.ا ین شهرستان بیش از ۱۵ هزار اشتراک برق دارد.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061511374/سرقتی-عجیب-با-اره-برقی

دکمه بازگشت به بالا