اخبار علمی پزشکی

مرکز پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد در واحد اسلامشهر افتتاح شد

مرکز پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد در واحد اسلامشهر افتتاح
شد
اولین مرکز پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در واحد اسلامشهر افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، مراسم افتتاح اولین مرکز پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر سید محمد جواد صدری مهر رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر حامد افشاری معاون فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و فناوری پردیس، دکتر حسین اصغری شیوایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر و جمعی از مسئولان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر برگزار شد.
دکتر افشاری در این مراسم با بیان اینکه مراکز پارک‌های علم و فناوری هیچ تفاوتی با پارک‌های اصلی ندارند، گفت: تمامی قوانین و امتیازات جاری بر پارک‌ها در مراکز پارک‌ها نیز قابل استفاده است.
وی زیرساخت‌های موجود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر برای ایجاد مرکز پارک علم و فناوری را مناسب دانست و افزود: چنین زیرساخت‌هایی در واحدهای رتبه اول استان تهران نیز وجود ندارد و می‌توانیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر را در خصوص پتانسیل ایجاد پارک علم و فناوری به عنوان واحدی ویژه در سطح استان تهران بدانیم.
معاون فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، وجود پارک علم و فناوری را بستری مناسب برای حمایت از اشتغال علمی فارغ‌التحصیلان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد و افزود: واحد اسلامشهر با بهره‌گیری از این امتیاز ویژه می‌تواند در سطح استان تهران در بین واحدهای دیگر دانشگاهی پیشتاز باشد.
به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در ادامه این مراسم حاضرین از نمایشگاه دستاوردهای فناورانه و نوآورانه واحدهای صنعتی مستقر در پارک علم و فناوری پردیس اسلامشهر بازدید کرد و از نزدیک با فعالیت‌های این واحدهای صنعتی آشنا شدند.
پارک علم و فناوری پردیس اسلامشهر در مجتمعی به مساحت ۶۷ هزار متر مربع ایجاد شده است.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061512059/مرکز-پارک-علم-و-فناوری-دانشگاه-آزاد-در-واحد-اسلامشهر-افتتاح-شد

دکمه بازگشت به بالا