اخبار علمی پزشکی

تلاش می‌کنیم که شرایط رشد برای تمام آحاد دانشگاهی را فراهم کنیم

تلاش می‌کنیم که شرایط رشد برای تمام آحاد دانشگاهی را فراهم
کنیم
هفتاد و یکمین گردهمایی مدیران فرهنگی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور در مرکز پژوهش‌های صنعتی ایران آغاز به کار کرد.

به گزارش ایسنا، مدیرکل پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در هفتاد و یکمین گردهمایی مدیران فرهنگی دانشگاه‌ها که در پژوهشگاه صنعتی ایران در حال برگزاری است، گفت: فعالیت‌های دانشجویی در فضای آکادمیک گسترده است؛ ۱۰ هزار انجمن دانشجویی و ۳۴ هزار کانون در دانشگاه کشور فعال هستند.
محمدعلی اسلامی درباره تعداد مجلات دانشجویی گفت: تعداد نشریات دانشجویی کشور، ۳۴۰۰ مورد است که در زمینه‌های مختلف مانند فرهنگی، علمی و اجتماعی مطلب منتشر می‌کنند.
وی با بیان اینکه با توجه به بازگشایی دانشگاه‌ها، برگزاری این رویداد از اهمیت بالایی برخوردار است، توضیح داد:  معاونت فرهنگی وزارت علوم در جریان سیاست‌گزاری و راهبری گروه‌های دانشجویی در سطح دانشگاه‌ها فعالیت می‌کند.
دکتر اسلامی توضیح داد: با توجه به اسناد بالادستی مانند سند اسلامی شدن دانشگاه‌ها تلاش می‌کنیم که شرایط رشد برای تمام آحاد دانشگاهی را فراهم کنیم.
این مراسم با حضور  و سخنرانی دکتر عبدالحسین کلانتری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ مهدی عباسی‌مهر، مدیرسیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها؛ وحید جلیلی، قائم‌مقام صداو سیما در امور فرهنگی برگزار می‌شود.
این اجلاس تا روز پنج‌شنبه ۱۷ شهریور ماه ادامه دارد و در نخستین روز، کارگاهی با موضوع “مهارت‌های ارتباط موثر با دانشجویان و گروه‌های دانشجویی” و جلسه پرسش‌وپاسخ با موضوع “جریان‌شناسی سیاسی و اجتماعی دانشگاه‌ها” برگزار می‌شود.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061511999/تلاش-می-کنیم-که-شرایط-رشد-برای-تمام-آحاد-دانشگاهی-را-فراهم-کنیم

دکمه بازگشت به بالا