اخبار سیاسی

دریادار سیاری: روزی نیست که در ارتش شاهد اجرای برنامه‌ای اثرگذار نباشیم

دریادار سیاری: روزی نیست که در ارتش شاهد اجرای برنامه‌ای
اثرگذار نباشیم
 امیر دریادار حبیب الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش صبح امروز (سه شنبه) در هشتمین جشنواره مالک اشتر اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش با تقدیر از اقدامات و تلا‌ش‌های اثربخش این اداره و عقیدتی سیاسی‌های تابعه آن در جهت ارتقای سطح فعالیت‌های قرآن پژوهی، نماز آموزی و بصیرت افزایی کارکنان پایور، وظیفه و خانواده‌های کارکنان ستاد ارتش، گفت: هرچقدر بصیرت فرماندهان و کارکنان بالاتر باشد، بازدارندگی ما نیز بالاتر خواهد بود. در این حوزه شاهد عملکرد بسیار خوبی هستیم و روزی نیست که در ستاد ارتش و یگان‌های تابعه آن شاهد اجرای برنامه ای جامع و اثرگذار نباشیم.
وی در ادامه با تاکید بر اهمیت «اشراف» و نقش تعیین کننده آن در موفقیت یگان‌ها و اجرای موثر ماموریت‌ها، گفت: همانطور که مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) فرمودند اشراف نشان از یک واقعیت است؛ یعنی نشان دهنده واقعیت صحنه به فرماندهان و مدیران است و واقعیت صحنه یعنی اشراف و تسلط بر محیط کار و حوزه اجرای ماموریت که با داشتن آن مدیران می‌توانند تصمیم‌گیری درست و مناسب انجام دهند.
دریادار سیاری در ادامه با اشاره به اینکه «اشراف» پیشانی یگان است، گفت: اشراف دارای الزاماتی است که واقعیت گرایی، صداقت، هماهنگی و تعامل، آسیب شناسی، یافتن راهکارها، تخصیص منابع، نظارت دقیق و مستمر و حرکت برابر برنامه از جمله الزامات اقدام اشراف است.
معاون هماهنگ کننده ارتش همچنین اظهار امیدواری کرد: برگزاری جشنواره‌های مالک اشتر و معرفی برترین‌ها در این جشنواره، موجب ایجاد رقابت مثبت و هم افزایی بیشتر فعالیت‌ها شده و ارتش جمهوری اسلامی ایران را در اجرای هر چه بهتر ماموریت اصلی خود برابر اصل ۱۴۳ قانون اساسی یعنی دفاع از تمامیت ارضی، استقلال و نظام جمهوری اسلامی ایران یاری دهد و باید این ماموریت مهم ارتش در یگان‌های تابعه به عنوان یک گفتمان مطرح و همواره به کارکنان یادآوری شود.
در ادامه این مراسم، حجت الاسلام والمسلمین دهدار، رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش ضمن تاکید بر پیگیری مجدانه سه هدف مهم این اداره یعنی تقویت قرآن پژوهی، نمازآموزی و بصیرت افزایی، از حمایت ها و پشتیبانی های سامانه فرماندهی در اجرای هرچه بهتر ماموریت های فرهنگی در سطح ستاد ارتش و یگان های تابعه این ستاد تشکر و قدردانی کرد.
همچنین سرهنگ موسی شعبانپور، معاون طرح، برنامه و بودجه اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش و دبیر جشنواره اشراف گزارشی را از روند برگزاری هشتمین جشنواره مالک اشتر این اداره ارائه کرد و در پایان برگزیدگان جشنواره مورد تقدیر قرار گرفتند.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8232711/دریادار-سیاری-روزی-نیست-که-در-ارتش-شاهد-اجرای-برنامه‌ای-اثرگذار-نباشیم

دکمه بازگشت به بالا