اخبار اجتماعیاخبار ورزشی

برزیل با قدرت ظاهر شد

برزیل با قدرت ظاهر شد
بهروز عطایی سرمربی تیم کلی والیبال پس از واگذاری نتیجه برابر برزیل در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های قهرمانی مردان جهان اظهار کرد: مسابقه بسیار سختی بود و با توجه به این که در مرحله حذفی قرار داشتیم، دو تیم تمام تلاش خود را به خرج دادند تا پیروز از زمین خارج شوند.
وی ادامه داد: بازیکنان ایران در ست اول مقداری تحت تاثیر حساسیت این دیدار قرار گرفتند و خیلی خوب شروع نکردند، اما در ست‌های اول و دوم عملکرد قابل قبول‌تری داشتند. به هر حال حریف ما تیمی مانند برزیل با سابقه درخشان بود که با قدرت بازی کرد و با استفاده از نقاط ضعف ما امتیاز گرفت. برخی مواقع در کار تهاجمی و تدافعی خوب عمل نکردیم، اما برزیل بازی خوبی داشت و مستحق این پیروزی بود.
عطایی افزود: باختیم و داستان قهرمانی جهان برای ما به پایان رسید، اما مدل برگزاری مسابقات مورد اعتراض بسیاری از تیم‌ها و مربیان قرار گرفت. ژاپن، صربستان و ایران حذف شدند اتفاقی که شاید برای آمریکا یا فرانسه هم رخ می‌داد. در گروه ما تیمی که سوم شد به واسطه مدل چینش تیم‌های رنکینگ از یک تا ۱۶ به آسان‌ترین رقیب خورد. اگر قرار به انتخاب میان تیم‌هایی بود که با آن‌ها بازی کردیم شاید صربستان را انتخاب می‌کردیم.
سرمربی تیم ملی در ادامه اظهار کرد: این موضوع بر جریان مسابقات اثر نامطلوب گذاشت. آمریکا در مرحله یک چهارم دوباره به لهستان خورد تیمی که در گروه مقدماتی هم بازی داشتند و ممکن است با دو باخت برابر یک تیم از گردونه رقابت‌ها حذف شود. این نشان می‌دهد برنامه این مسابقات خیلی دقیق و کارشناسی شده نیست. ایران هم از این قاعده مستثنی نبود. مسابقه خیلی سختی را گذراندیم و امیدوارم در آینده والیبال ما با کار بیشتر به شرایط بسیار ایده‌آل‌تری برسد.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8233105/برزیل-با-قدرت-ظاهر-شد

دکمه بازگشت به بالا