اخبار استان ها

کمک ۲۰۰ میلیارد ریالی خیرین کردستانی در مهار کرونا

کمک ۲۰۰ میلیارد ریالی خیرین کردستانی در مهار کرونا
ایسنا/کردستان از اسفند ۱۳۹۸، خیرین سلامت کردستانی با کمک های نزدیک به ۲۰۰ میلیاردی خود، گامی بلند در راستای مشارکت در اجرای برنامه های مقابله ای با کرونا برداشتند.

دکتر بهرام کندایی ضمن اعلام این خبر و قدردانی از حس مسئولیت پذیری خیرین و سازمان های مردم نهاد بخش سلامت، گفت: خیرین سلامت استان از اسفند ماه سال ۱۳۹۸ تاکنون نزدیک به ۲۰۰ میلیارد ریال به اجرای برنامه های پیشگیرانه و درمانی کرونا در حوزه سلامت استان کمک کردند.
وی با بیان اینکه، از ابتدای اپیدمی کرونا در استان، خیرین کردستانی کمر همت را در مشارکت و حضور فعال در جبهه مبارزه بی امان با ویروس منحوس  COVID-۱۹ بستند، افزود: در کنار کمک های نقدی، اجرای برنامه هایی از قبیل آموزشی، خرید تجهیزات، لوازم حفاظت فردی، تهیه و توزیع بسته های معیشتی و حوزه های عمرانی مورد توجه خیرین استان بوده است.
مدیر سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه ابراز کرد: تهیه ونتیلاتور و نیز ماسک، لوازم و تجهیزات حفاظت فردی برای سربازان حوزه سلامت که در خط مقدم جبهه مقابله با کرونا قرار داشتند از مهمترین دست آوردهایی است که کمک و همت خیرین عزیز، مانع از کمبود و یا ایجاد مشکل در این رابطه شد .
دکتر کندایی بر تلاش مجموعه دانشگاه علوم پزشکی کردستان و سازمان های مردم نهاد و خیرین در جهت دستیابی به عدالت در ارائه خدمات سلامت صحه گذاشت و گفت: این مدیریت در راستای اجرای برنامه های مداخله ای سلامت محور آمادگی کامل دارد تا به صورت شفاف کمک های خیرین را پذیرش کرده و در این راستا خود این خیرین می توانند اقدامات انجام شده را به صورت منظم و دقیق ارزیابی کنند.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061612381/کمک-۲۰۰-میلیارد-ریالی-خیرین-کردستانی-در-مهار-کرونا

دکمه بازگشت به بالا