اخبار علمی پزشکی

اعلام جزئیات ثبت‌نام متقاضیان خوابگاه‌های دانشگاه امیرکبیر

اعلام جزئیات ثبت‌نام متقاضیان خوابگاه‌های دانشگاه
امیرکبیر
دانشجویان ورودی جدید مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر تا روز جمعه ۱۸ شهریور فرصت دارند از طریق سامانه samad.aut.ac.ir نسبت به پیش ثبت نام خوابگاه اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، با اعلام دانشگاه صنعتی امیرکبیر، عدم پیش ثبت نام دانشجو در زمان تعیین شده به منزله عدم نیاز به خوابگاه بوده و پس از آن اداره امور خوابگاه ها هیچ تعهدی در خصوص بررسی درخواست اسکان دانشجویان جامانده نخواهد داشت.
دانشجویان متقاضی خوابگاه باید حداکثر تا ۱۹ شهریورماه با اداره خدمات رفاهی دانشگاه مقطع قبلی خود تسویه حساب نموده و وضعیت فاز ۲ صندوق رفاه وزارت علوم برای ایشان در حالت تسویه شده قرار گرفته باشد، یا در صورت صدور دفترچه اقساط، فاقد بدهی معوق باشند؛ در غیر این صورت مطابق با ابلاغ صندوق رفاه وزارت علوم، پیش ثبت نام ایشان کأن لم یکن تلقی شده و اختصاص خوابگاه به هیچ عنوان انجام نخواهد شد.
دانشگاه صنعتی امیر کبیر تاکید کرده است که روز یکشنبه ۲۰ شهریور ماه، درخواست های پیش ثبت نام بررسی شده و دانشجویانی که مشمول اخذ خوابگاه باشند (روزانه- غیربورسیه- غیربومی- فاقد مقطع قبل فعال و فاقد بدهی معوق در سامانه صندوق رفاه) تأیید می‌شوند و نام خوابگاه ایشان در سامانه سماد- بخش عملیات اسکان- کادکس اسکان قابل رؤیت خواهد بود.
دانشجویان ساکن استان تهران و البرز صرفا می‌توانند اقدام به پیش‌ثبت‌نام نمایند ولی اسکان قطعی ایشان منوط به وجود ظرفیت می‌باشد که این موضوع را نیز از تاریخ ۱۰ مهرماه می‌توانند از دفترخدمات دانشجویی پیگیری نمایند.
انتهای پیام 

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061512178/اعلام-جزئیات-ثبت-نام-متقاضیان-خوابگاه-های-دانشگاه-امیرکبیر

دکمه بازگشت به بالا