اخبار استان ها

کرمانی ها تخلفات مربوط به حمل و نقل زائران اربعین را به ۱۴۱ اعلام کنند

کرمانی ها تخلفات مربوط به حمل و نقل زائران اربعین را به ۱۴۱
اعلام کنند
ایسنا/کرمان استاندار کرمان گفت: مردم اشکالات و تخلفات را از طریق سامانه ۱۴۱ اطلاع رسانی کنند و رسانه ها نیز این مشکلات را به معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری منتقل کنند.

محمدمهدی فداکار صبح امروز ۱۶ شهریورماه در جلسه ستاد اربعین حسینی استان کرمان گفت: نرخ اولیه بلیت اتوبوس ها برای اعزام زائران منطقی بود بعد به شدت آن را بی دلیل کاهش دادند و از شب گذشته دوباره نرخ تغییر کرده است.
وی افزود: با توجه به اینکه قیمت بلیت وی آی پی ۸۷۵ هزار تومان و بلیت اتوبوس معمولی ۴۴ نفره ۵۹۷ هزار تومان شده است.
فداکار اظهار کرد: مردم اشکالات و تخلفات را از طریق سامانه ۱۴۱ اطلاع رسانی کنند و رسانه ها نیز این مشکلات را به معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری منتقل کنند.
استاندار کرمان در ادامه عنوان کرد: نباید خدمات اتوبوس ها کاهش پیدا کند و از تخلفات رانندگان جلوگیری شود همچنین در اردوگاه ها تغذیه زوار آغاز شود.
او تاکید کرد: باید فکر جدی برای برگشت مسافران بشود و اگر یک اتوبوس با مشکل مواجه شد حتما شرکت اتوبوسرانی اتوبوس جایگزین بگذارد و در غیر این صورت برخورد جدی شود. ضمن اینکه یک جایگاه سوخت در موکب ماهان راه اندازی شده است.
استاندار کرمان بیان کرد: ارز دینار در صرافی های استان کرمان زیاد وجود ندارد و این امر منطقی است که باید مدنظر داشت این ارز در اقتصاد کاربرد زیادی ندارد و ارز دینار در اختیار صرافی هاست.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061612385/کرمانی-ها-تخلفات-مربوط-به-حمل-و-نقل-زائران-اربعین-را-به-۱۴۱-اعلام

دکمه بازگشت به بالا