اخبار استان ها

زائران وسایل نقلیه خود را در پارکینگ های عمومی پارک کنند

زائران وسایل نقلیه خود را در پارکینگ های عمومی پارک
کنند
ایسنا/ایلام فرمانده انتظامی استان ایلام ،گفت: زائران اربعین وسایل نقلیه خود را در پارکینگ های عمومی مهران پارک کنند.

سردار «دلاور  القاصی‌مهر» در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: پلیس به عنوان یکی از خادمان آقا اباعبدالله الحسین و زائران آن حضرت با تجهیز کلیه نیروها و امکانات به صورت شبانه روزی آماده خدمتگزاری به زائران عزیز است.
 
وی افزود: از زائران عزیز تقاضامندیم برای جلوگیری از هرگونه بی نظمی در داخل شهر مهران خودروهای شخصی خود را در پارکینگ های عمومی پیش بینی شده نگهداری کنند.
 
وی با اشاره به عدم گنجایش خیابان‌ها و کوچه های شهر مهران، اظهار داشت: به منظور روان سازی ترافیک وافزایش ظرفیت تردد وسایل نقلیه عمومی و خدمات رسان و نیز جریان زندگی عادی شهروندان از رها کردن خودروها در خیابانها و کوچه ها جدا خودداری کنند.
 
فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه رها کردن وسایل نقلیه در حاشیه خیابانها و جاده ها و خارج از پارکینگ عمومی ممنوع است، گفت: پلیس برای روان سازی ترافیک و عادی سازی خیابانها خودروهای رها شده در سطح شهر و معابر عمومی را به پارکینگ ها انتقال می دهد.
 
القاصی مهر در خاتمه یادآور شد پلیس مأمن و ملجاء امنی برای عموم مردم است و از زائران عزیز تقاضامندیم در راستای خدمات مطلوب و ایجاد امنیت پایدار به توصیه های پلیس توجه کنند.
 
فرمانده انتظامی استان با اشاره به توده هوای گرم حاکم بر مرز مهران ،تصریح کرد: زائران باید خود را با وسایل نقلیه عمومی به مرز برسانند و در طول مسیر از کوکان و افراد سالمند مراقبت کنند.

انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061612407/زائران-وسایل-نقلیه-خود-را-در-پارکینگ-های-عمومی-پارک-کنند

دکمه بازگشت به بالا