اخبار استان ها

برگزاری نمایشگاه ملی عکس آسیب‌های اجتماعی در خرم‌دره

برگزاری نمایشگاه ملی عکس آسیب‌های اجتماعی در خرم‌دره
ایسنا/زنجان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم‌دره، از برگزاری نمابشگاه ملی عکس آسیب‌های اجتماعی در این شهرستان خبر داد.

مهدی مرادی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: این نمایشگاه با محورهای کودکان کار، تکدی‌گری، اعتیاد، خانواده‌های بدسرپرست، بی‌خانمانی و حاشیه‌نشینی با ۸۴ اثر از ۴۰ عکاس از شهرهای مختلف در معرض دید عموم قرار گرفت.
وی عنوان کرد: پس از داوری آثار، حجاز صداقت و مهرداد کبابیان از قزوین و مینتا سمیعی از اراک به عنوان عکاسان منتخب جشنواره تقدیر و سارا عسگری، ساغر قاسمی، مرضیه مقدم، مهدیس شیخی، مهدیس نجفی و فائزه نژادحسینی از خرم‌دره نیز شایسته تقدیر شدند.
این مسئول، آسیب‌های اجتماعی را یکی از دغدغه‌های مهم برشمرد و با اشاره به آسیب‌های بدحجابی در جامعه، گفت: بی‌حجابی نقش عمده‌ای در تضعیف فضایل اخلاقی دارد و در مقابل حجاب منزلت زنان را بالا برده و آنان را ارزشمند می‌سازد و مفاسد فردی و اجتماعی را کاهش می‌دهد.
مرادی محور برنامه‌های امسال اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را مقابله با آسیب‌های اجتماعی عنوان کرد و گفت: در همین راستا نمایشگاه‌های عکس، هنرهای تجسمی، نمایش‌های خیابانی و مسابقات مختلف فرهنگی و هنری متعددی از ابتدای سال تاکنون برگزار شده است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم‌دره خاطرنشان کرد: این نمایشگاه تا ۱۷ شهریورماه در فرهنگ‌سرای امام خمینی (ره) خرم‌دره دایر است و از ساعت ۱۴ تا ۱۹ پذیرای عموم مردم خواهد بود.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061612433/برگزاری-نمایشگاه-ملی-عکس-آسیب-های-اجتماعی-در-خرم-دره

دکمه بازگشت به بالا