اخبار استان ها

بهره‌مندی بیش از ۸۵۰۰ دانشجو و دانش‌آموز البرزی از خدمات کمیته امداد

بهره‌مندی بیش از ۸۵۰۰ دانشجو و دانش‌آموز البرزی از خدمات
کمیته امداد
ایسنا/البرز  مدیر کل کمیته امداد البرز گفت: بیش از ۸۰۰۰ دانش‌آموز و ۵۵۰ دانشجوی البرزی در زمینه تأمین کمک‌هزینه تحصیلی، شهریه و سایر نیازهای معیشتی از حمایت کمیته امداد بهره‌مند هستند.

به گزارش ایسنا، محمد محمدی فرد روز چهارشنبه ۱۶ شهریور در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تقویت جایگاه اجتماعی و توانمندسازی فرزندان مددجویان از جمله برنامه‌های مهم این نهاد است گفت: در سال جاری رقمی بالغ‌ بر سه میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان جهت کمک‌هزینه تحصیلی، ارائه خدمات آموزشی در کانون‌ها و همچنین کمک‌هزینه شهریه دانشجویی به مددجویان این نهاد در البرز تخصیص داده‌شده است.
مدیرکل کمیته امداد البرز با تأکید بر لزوم توجه هم‌زمان به توانمندسازی فرهنگی و توانمندسازی اقتصادی در کمیته امداد گفت: بیش از ۸ هزار دانش‌آموز و ۵۵۰ دانشجوی البرزی در زمینه تأمین کمک‌هزینه تحصیلی، شهریه و سایر نیازهای معیشتی از حمایت کمیته امداد بهره‌مند هستند.
محمدی فرد افزود: ۴۰ درصد از مددجویان دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی ۲۵ درصد در دانشگاه دولتی ۱۸ درصد در دانشگاه پیام نور ۵ درصد در دانشگاه‌های غیرانتفاعی و ۱۲ درصد در دانشگاه علمی کاربردی تحصیل می‌کنند.
محمد محمدی فرد با تقدیر از مراکز نیکوکاری این نهاد در استان البرز و جمع‌آوری کمک‌های مردم برای دانشجویان و دانش آموزان نیازمند یادآور شد: مردم نیکوکار و خیران عزیز می‌توانند با تماس شماره تلفن ۲۶۳۲۸۰۱۰۷۱ و همچنین واریز کمک‌های نقدی خود به شماره‌حساب ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۲۹۹۷۶ ما را در این امر خیر یاری کنند.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061612480/بهره-مندی-بیش-از-۸۵۰۰-دانشجو-و-دانش-آموز-البرزی-از-خدمات-کمیته

دکمه بازگشت به بالا