اخبار ورزشی

مورایس: نمی‌توانیم برنامه‌مان را لو بدهیم/ انتظارات را از مغانلو پایین بیاورید

سرمربی سپاهان درباره عملکرد شهریار مغانلو می‌گوید اگر انتظارات از او پایین بیاید، این بازیکن می‌تواند موفق شود.

به گزارش ایسنا، ژوزه مورایس در نشست پیش از بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان اظهار کرد: دو تیم خوب لیگ مقابل هم قرار گرفتند و فولاد سرمایه گذاری خوبی در لیگ کرده است. هر دو تیم انگیزه بالایی دارند و یکی از بازی‌های خوب لیگ را خواهیم داد.
او درباره برنامه هجومی تیمش گفت: از نظر استراتژی نمی‌توانیم برنامه‌مان را لو بدهیم چون ما نمی‌دانیم فولاد فردا چه کاری انجام می‌دهد و این‌که امکان این را داریم کار مدنظرمان را انجام دهیم یا خیر. بعضی وقت‌ها نمی‌توان در این رابطه صحبت کرد. تیم ما بالانس خوبی دارد و فولاد هم سازماندهی خوبی دارد. آن‌ها دروازه‌بان خوبی دارند و حمله هم می‌کنند. ما باید از کیفیت‌مان استفاده کنیم.‌
سرمربی سپاهان درباره مصدومان تیمش گفت: محمد کریمی و جلال‌الدین علی محمدی از مصدومان ما هستند. اینجا با اطلاعات پزشکی نیامدم اما شرایط مصدومیت‌ها به فیزیوتراپ ما بستگی دارد. محمد کریمی شروع به تمرین کرده است. طبق اطلاعاتی که دریافت کردیم مصدومیت کریمی سه هفته زمان می‌برد و تاکنون 2 هفته گذشته است. درباره جلال زمان مصدومیت بیشتر است اما سعی می‌کنیم او را زودتر برسانیم.
او درباره عملکرد شهریار مغانلو بیان کرد: او دارد خوب کار می‌کند. اگر یادتان باشد مسی هم در پاری سن ژرمن نیاز به زمان دارد. اگر انتظارات پایین بیاید، او می‌تواند موفق شود. انتظار نداریم یک نفر تمام مسائل را حل کند.
مورایس درباره استفاده از پیام نیازمند و رشید مظاهری گفت: سپاهان دو دروازه‌بان خوب ندارد، بلکه چهار دروازه‌بان خوب دارد. هر کدام‌شان بتوانند بهتر کار کنند از او استفاده می‌کنیم. پیام نیازمند در خارج از ایران بازی کرده است و باتجربه است. ما می‌خواهیم از تجربه او استفاده کنیم و می‌تواند به ما کمک کند. انتظار من از دروازه‌بان‌ها این است که خوب کار کنند. هر کدام ویژگی‌های خاص خود دارند و این بسیار خوب است.
او درباره تغییرات در سه هفته اخیر در خط دفاع سپاهان عنوان کرد:  همه مدافعان ما بازیکنان خوبی هستند اما دو نفر از دفاع وسط‌های ما لیگ را بهتر می‌شناسند اما همه کارشان را دارند خوب انجام می‌دهم. من هم هنوز به لیگ آشنایی ندارم اما نسبت به بار فنی هر بازی بازیکنان را تغییر می‌دهم. شاید بازی بعدی هم از زوج جدیدی در خط دفاع استفاده کنم. چیزی که وجود دارد احترام متقابل است.
انتهای پیام

سورس:
https://www.isna.ir/news/1401060806929/مورایس-نمی-توانیم-برنامه-مان-را-لو-بدهیم-انتظارات-را-از-مغانلو

دکمه بازگشت به بالا