اخبار اجتماعیاخبار ورزشی

سرمایه گذاران جدید میلان/ پادشاه بسکتبال و خواننده کانادایی در قلمرو روسونری

سرمایه گذاران جدید میلان/ پادشاه بسکتبال و خواننده کانادایی
در قلمرو روسونری
 گری کاردینال نام مالک جدید باشگاه میلان است، اما برای خرید سهام روسونری‌ها سهامداران زیادی نقش داشته اند.
 
دریک خواننده کانادایی و لبرون جیمز اسطوره بسکتبال جهان، از طریق صندوق Main Street قصد دارند در میلان سرمایه گذاری کنند.
 
یکی از مالکان جدید باشگاه میلان، لبران جیمز، اسطوره بسکتبال دنیا است که در حوزه سرمایه گذاری‌های ورزشی بسیار پرکار است. در حقیقت “فایننشال تایمز” اعلام کرده است که پروسه انتقال سهام میلان که در می ۲۰۲۲ آغاز شد، با کمک سهامداران زیادی همراه شده است.
 
گری کاردینال مالک جدید باشگاه میلان از طریق شرکت سرمایه گذاری آمریکایی الیوت خواهد بود که برای خرید سهام روسونری‌ها ۱۲۰۰ میلیون یورو هزینه کرده است. بدین ترتیب شرایط مالی باشگاه ریشه دار ایتالیایی باثبات‌تر شده است. در حال حاضر مالدینی همچنان رهبر پروژه ورزشی میلان است، اما دستش برای خرید‌های تابستانی بازتر بوده است.
 
البته لبران جیمز تنها سهامداری نیست که در خرید باشگاه میلان نقش داشته است. یانکی‌های نیویورک که تحت مالکیت خانواده اشتاینبرنر هستند. گروه مشاوره “مین استریت” که یکی از حامیان پروژه خرید میلان به شمار می‌رود، علاوه بر لبران جیمز سهامداران سرشناس دیگری مثل جیمی لووین، تهیه کننده موسیقی سرشناس و دریک رپبر مشهور هم دارد.
 
روز چهارشنبه پروسه انتقال سهام باشگاه میلان نهایی خواهد شد. لبران جیمز رابطه خوبی با کاردینال دارد و به همین خاطر اسطوره بسکتبال دنیا رسما به یکی از سهامداران میلان تبدیل شده است.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8227862/سرمایه-گذاران-جدید-میلان-پادشاه-بسکتبال-و-خواننده-کانادایی-در-قلمرو-روسونری

دکمه بازگشت به بالا