اخبار علمی پزشکی

نهمین کنگره سالانه زخم و ترمیم بافت برگزار می‌شود

نهمین کنگره سالانه زخم و ترمیم بافت برگزار می‌شود
نهمین کنگره سالانه زخم و ترمیم بافت با شعار “زخم در گذر زمان” و با هدف معرفی و بررسی جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی در زمینه زخم و ترمیم بافت توسط سازمان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران برگزار می شود.
به گزارش ایسنا، پژوهشکده فناوری‌های زخم و ترمیم بافت یارا و مرکز تحقیقات لیزر در پزشکی سازمان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران در اطلاعیه‌ای محورها، زمان برگزاری و مهلت ارسال مقالات نهمین کنگره سالانه زخم و ترمیم بافت را اعلام کردند.

دکتر محسن فاتح، دبیر اجرایی این کنگره با اشاره به جایگاه ویژه‌ این کنگره در کشور با برگزاری موفق هشت دوره طی سال‌های گذشته، گفت: مدیریت زخم می‌تواند هم برای فردی که با زخم زندگی می‌کند و هم برای پزشکان و پرستاران چالش برانگیز باشد و انواع زخم‌های مزمن می‌توانند تاثیر منفی بر کیفیت زندگی افراد بگذارند. این کنگره با یک رویکرد کل‌نگر به مدیریت زخم بر اساس محورهای اعلام ‌شده و با در نظر گرفتن بیمار، سلامت فرد و آن دسته از عواملی که ممکن است بر نتایج بهبود زخم تاثیر بگذارد، می پردازد.

در همین راستا دبیرخانه کنگره آمادگی خود را برای دریافت مقالات علمی به زبان انگلیسی در زمینه محورهای کنگره با هدف ارایه به‌صورت سخنرانی و یا پوستر اعلام می‌دارد. این مقالات پس از تایید، در پلتفرم کنگره نمایش داده می‌شود و همزمان از نویسنده مقاله برای ارایه دعوت می‌شود.

بر اساس اطلاعیه سازمان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران، هفتمین کنگره بین‌المللی و نهمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت از تاریخ ۳۰ آذرماه تا ۲ دی ماه در محورهای زخم و اسکار در سلامت روان، پزشکی شخصی، ابزارهای پیشگیری و تشخیص، بارداری، طب اطفال، سرطان‌ها، ژنتیک و پرستاری برگزار می شود. آخرین مهلت ارسال مقالات ۱۵ آبان ماه تعیین‌شده است.

پژوهشکده فناوری‌های زخم و ترمیم بافت یارا از همه مراکز درمانی و تحقیقاتی، شرکت‌ها و … برای برگزاری این کنگره که در سطح بین‌المللی برگزار می شود دعوت به همکاری کرده است.

به گزارش سازمان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران، علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و ارسال مقالات می‌توانند به سایت کنگره به نشانی www.wtrc.ir مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه این کنگره با شماره‌های ۰۲۱۶۶۴۶۴۳۶۵-۰۹۰۵۴۶۴۲۳۲۲ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401062015301/نهمین-کنگره-سالانه-زخم-و-ترمیم-بافت-برگزار-می-شود

دکمه بازگشت به بالا