اخبار علمی پزشکی

در جذب هیأت علمی باید از ظرفیت و جایابی مناسب استفاده کرد

در جذب هیأت علمی باید از ظرفیت و جایابی مناسب استفاده
کرد
سرپرست دانشگاه فرهنگیان در یازدهمین نشست شورای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان بهره مندی از ظرفیت و جایابی مناسب برای جذب هیات علمی در دانشگاه فرهنگیان را ضروری دانست.

به گزارش ایسنا، رضامراد صحرایی سرپرست دانشگاه فرهنگیان دراین نشست، با تبیین اهمیت جذب هیأت علمی در دانشگاه فرهنگیان تأکید کرد: باید در جذب هیأت علمی مانع بلاتکلیفی متقاضیان شد و ازظرفیت و جایابی مناسب استفاده کرد.
صحرایی تبیین دستورالعمل ها را ضروری دانست و با تاکید بر اهتمام در تضمین کیفیت در دانشگاه، اظهار کرد: از لحاظ سلسله مراتبی باید نیروهای صف دانشگاه در جریان امور قرار بگیرند و به همین منظور تبیین  مناسب و شایسته بسیار مهم است.
این مقام مسئول، با اشاره به گزارش کانون توسعه و ارزیابی دانشگاه، مصاحبه سرپرستان خوابگاه ها را از اهم موارد بررسی شده برشمرد و افزود: فرایند اجرای کانون ارزیابی باید برای کلیه انتصابات در دانشگاه فرهنگیان صورت پذیرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، در این نشست بعد از بحث و تبادل نظر اعضا؛ اجرای آیین نامه حلقه های بهبود کیفیت، برگزاری جشنواره کیفیت، ارسال مجدد آیین نامه تشکیل شورا و مدیریت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت مؤسسه های آموزش عالی، پژوهش و فناوری،  برگزاری آخرین آزمون اصلح، تمرکز بر سامانه آموزش عالی(ساعا) به عنوان اولویت اول مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت عتف به تصویب حاضران رسید.

انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401062015443/در-جذب-هیأت-علمی-باید-از-ظرفیت-و-جایابی-مناسب-استفاده-کرد

دکمه بازگشت به بالا