اخبار فضای مجازی

نجاتی، گرایی و ساروی در نیمه نهایی/ پشتام مغلوب شد

نجاتی، گرایی و ساروی در نیمه نهایی/ پشتام مغلوب شد
رقابت‌های ۵ وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی جهان از ظهر امروز (یکشنبه) و با برگزاری مسابقات اوزان ۶۳، ۶۷، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم در شهر بلگراد صربستان آغاز شد که ۳ نماینده ایران به دیدار نیمه نهایی رسیدند و پژمان پشتام در یک چهارم نهایی مغلوب شد.
بر این اساس و در وزن ۶۳ کیلوگرم علیرضا نجاتی در دور نخست با نتیجه ۵ بر صفر احمت اویار از ترکیه را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه ۷ بر ۴ عبدالمحمد پاپی از آلمان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۵ بر ۳ از سد سیوبانوف دارند مدال طلای جهان از مولداوی گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. نجاتی در این مرحله به مصاف لری ابولادزه دارنده مدال نقره جهان از گرجستان می‌رود.
در وزن ۶۷ کیلوگرم محمدرضا گرایی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به با نتیجه ۹ بر صفرامانتور اسماعیل اف از قرقیزستان را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۵ بر صفر هان سو ریو دارنده مدال طلای جهان از کره جنوبی را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. گرایی در این مرحله با جانی ختسوریانی از گرجستان مبارزه می‌کند.
در وزن ۸۲ کیلوگرم پژمان پشتام بعد از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۲ بر ۱ کارپت چالیان از ارمنستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۵ بر ۲ مغلوب یاروسلاو فیلچاکوف از اوکراین شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند در گروه بازنده‌ها به کار خود برای کسب مدال برنز ادامه دهد.
در وزن ۹۷ کیلوگرم محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر فلیکس بالدوف از نروژ را از پیش رو برداشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۷ بر صفر رستم آساکولوف از ازبکستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. ساروی در مرحله نیمه نهایی به مصاف آرتور الکسانیان قهرمان المپیک و جهان از ارمنستان می‌رود.
مسابقات مرحله نیمه نهایی اوزان فوق از ساعت ۱۹:۱۵ امروز برگزار می‌شود.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8236846/نجاتی-گرایی-و-ساروی-در-نیمه-نهایی-پشتام-مغلوب-شد

دکمه بازگشت به بالا