اخبار فضای مجازی

دستیار ایرانی کی روش، معمایی که هنوز حل نشده/قاسمپور: در رابطه با کی روش هم با ما مشورت نشد چه برسد به دستیارش

دستیار ایرانی کی روش، معمایی که هنوز حل نشده/قاسمپور: در
رابطه با کی روش هم با ما مشورت نشد چه برسد به دستیارش
لیست اولیه تیم ملی فوتبال کشورمان اعلام شد و رد پای جواد نکونام در این لیست مشهود بود با این حال باشگاه فولاد مخالف جدایی نکونام است و به نظر می رسد خود نکونام هم با توجه به صحبت های گرشاسبی مدیرعامل فولاد مخالف است.
مجله فوتبال به پرونده دستیار کی روش در جام جهانی ورود کرد. طبق گفته تاج، نکونام قرار است جانشین کی روش در آینده شود، اتفاقی که هنوز رخ نداده و ممکن است سئول نشین در نهایت هاشمیان را به تیم ملی برگردانند.
ابراهیم قاسمپور سخنگوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال روی خط برنامه آمد گفت: نه تنها در مورد دستیار کی روش بلکه حتی در مورد خود کی روش هم با من مشورت نشد. با آمدن تاج تقریبا کمیته فنی منحل شده است. تاج تاکنون هیچ صحبتی با اعضای کمیته فنی نداشته و به نظر می رسد اصلا کمیته فنی را قبول ندارد و به نظرم باید کمیته فنی را منحل کند. کمیته فنی قرن هاست تجربه دارد و باید از تجربیات این افراد استفاده شود. البته کارلوس کی روش خود رای است و معمولا به نظر دیگران اهمیت نمی دهد .
حسن روشن پیشکسوت تیم ملی و باشگاه استقلال مهمان برنامه مجله فوتبال در رابطه با بازگشت کارلوس کی روش گفت:  از قدیم می گفتند مرد و قولش. من اشتباه کردم که از مهدی تاج حمایت کردم زیرا تاج و نبی قبلا به من می گفتند که اصلا بحث کی روش مطرح نیست و نمی خواهیم او را برگردانیم. بازگشت کی روش یک عقبگرد است و در طول هشت سال هیچ کاری برای فوتبال ما نکرد. چرا ما باید پول بدهیم به کسانی که هیچ استفاده ای نمی توانیم از آن کنیم. 
او گفت: ما کمیته فنی نداریم و این یک دغدغه است. هر رئیس فدراسیونی می آید خودش شخصا تصمیم می گیرد که چه مربی ای بیاورد. این کمیته فنی به قول علی پروین کشک است.  اگر کی روشی که زیر نظر فرگوسن بود می آمد، ما از آن استفاده می کردیم. کی روش دبیر فدراسیون را در دوره قبل عوض کرد و اگر فرصت بیشتری داشت وزیر ورزش و جوانان را هم تغییر می داد. 
او بیان کرد: تیم ما با این داشته ها می تواند موفق باشد به شرطی که بگذارند افکارشان راحت باشد. آرزویم این است که تیم از گروهش صعود کند اما اگر کی روش بخواهد همانطور که مقابل آرژانتین و بوسنی با یک مهاجم بازی کردیم در این جام هم بازی کنیم این اتفاق نمی افتد. ما باید بتوانیم حمله کنیم و گل بزنیم تا صعود کنیم فقط با دفاع نمی شد صعود کرد.
در پایان برنامه یک گزارش درباره باشگاه لیورپول پخش شد. باشگاهی که نماد نفرت از حکومت انگلیس است.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8237022/دستیار-ایرانی-کی-روش-معمایی-که-هنوز-حل-نشدهقاسمپور-در-رابطه-با-کی-روش-هم-با-ما-مشورت-نشد-چه-برسد-به-دستیارش

دکمه بازگشت به بالا