اخبار فضای مجازی

مسئولان ورزش برای اعزام من به مسابقات جهانی قدمی برنمی دارند

مسئولان ورزش برای اعزام من به مسابقات جهانی قدمی برنمی
دارند
۰۹:۱۹ – ۲۱ شهريور ۱۴۰۱ ۰۹:۱۹ – ۲۱ شهريور ۱۴۰۱ ملی پوش ژیمناستیک:
مهدی احمد کهنی، ملی پوش و دارنده مدال نقره ژیمناستیک در گفت وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: متاسفانه حدود یک سال است فدراسیون ژیمناستیک با سرپرستی اداره می‌شود و این اتفاق و عدم برگزاری مجمع انتخاباتی به ما ورزشکاران لطمه وارد کرده و واقعأ خودمان هم از آینده خبر نداریم که باید در چه رقابت‌هایی شرکت کنیم. اکنون که در ۲۰ سال حضورم در این رشته المپیکی هستم در بدترین و مهم‌ترین لحظات زندگی ورزشی‌ام قرار دارد و این اتفاق هم تنها به عدم برنامه‌ریزی مسئولان برمی‌گردد.
 او افزود: جامعه ژیمناستیک متوجه هستند که ورودی مسابقات قهرمانی جهان در این رشته ورزشی آن هم در آسیا که مهد ورزش دنیا محسوب می‌شود، کار سختی است و اینطور نیست که به راحتی بیایند بلیت ۲ دستی تقدیم ورزشکار و حتی فرش قرمز زیر پای او  پهن کنند. چرا نباید با وجود اخذ ورودی، مسئولان وزارت ورزش حتی یک قدم کوچک هم که شده برای من بردارند تا بتوانم به عنوان تنها نماینده ورزش ایران در انگلیس به رقابت با حریفانم بپردازم و از همه مهم‌تر هم پرچم ایران را در بین تمامی کشور‌های دنیا به اهتزاز در بیاورم.
دارنده مدال نقره ژیمناستیک تصریح کرد: متاسفانه اکنون در بدترین شرایط هستم و مشخص نیست چرا مسئولان برای اخذ روادید و بلیت دست دست می‌کنند. نمی‌دانم این کوتاهی از سمت خود فدراسیون است یا که وزارت ورزش، زیرا هر کدام از این نهاد‌ها شخص طرف مقابل را تقصیر کار قلمداد می‌کند و من در این میان چه گناهی کرده‌ام که باید پا سوز اختلافات بین آن‌ها شوم.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8235616/مسئولان-ورزش-برای-اعزام-من-به-مسابقات-جهانی-قدمی-برنمی-دارند

دکمه بازگشت به بالا