اخبار فضای مجازی

معرفی فینالیست‌های ۴ وزن دوم و برنامه روز سوم

معرفی فینالیست‌های ۴ وزن دوم و برنامه روز سوم
در پایان رقابت‌های ۴ وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی ۲۰۲۲ جهان در بلگراد صربستان تیم ایران مدالی کسب نکرد و صربستان با کسب ۲ مدال طلا توسط علی ارسلان و زورابی داتوناشویلی بهترین عملکرد را داشت.
با پایان رقابت‌های مقدماتی ۴ وزن دوم نیز محمدرضا گرایی در وزن ۶۷ کیلوگرم راهی فینال شد. علیرضا نجاتی در وزن ۶۳ کیلوگرم و محمدهادی ساروی در وزن ۹۷ کیلوگرم نیز برای کسب مدال برنز تلاش خواهند کرد. تیم صربستان در این اوزان نیز ۲ فینالیست دارد.
اسامی فرنگی کاران راه یافته به دیدار فینال ۴ وزن دوم به شرح زیر است:
۶۳ کیلوگرم: لری ابولادزه (گرجستان) – سباستین ناد (صربستان) ۶۷ کیلوگرم: محمدرضا گرایی (ایران) – ماته نمس (صربستان)۸۲ کیلوگرم: برهان آکبوداک (ترکیه (- جالگاسبای بردیموراتوف (ازبکستان)۹۷ کیلوگرم: آرتور الکسانیان (ارمنستان) – کیریل میلوف (بلغارستان)
رقابت‌های رده بندی و فینال ۴ وزن دوم امشب (دوشنبه) برگزار می‌شود.
همچنین دیدار‌های مقدماتی ۲ وزن پایان رقابت‌های جهانی کشتی فرنگی از ظهر امروز آغاز می‌شود که مهدی محسن‌نژاد در ۶۰ کیلوگرم و امین میرزازاده در ۱۳۰ کیلوگرم نمایندگان کشورمان به مصاف خریفان خود خواهند رفت.
در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۲۹ شرکت کننده دارد، مهدی محسن‌نژاد در دور اول با هان جائه چانگ از کره جنوبی مبارزه می‌کند و در صورت گذر از این حریف، در دور بعد به مصاف برنده دیدار میان ایلدار بهرام اف از ازبکستان و کرم کمال از ترکیه می‌رود.
در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۲۵ نفر شرکت کرده‌اند، امین میرزازاده در دور نخست با علیمخان سیزدیکوف از قزاقستان کشتی می‌گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان صباح شریعتی و ساتیش از هند می‌رود.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8237129/معرفی-فینالیست‌های-۴-وزن-دوم-و-برنامه-روز-سوم

دکمه بازگشت به بالا