اخبار فضای مجازی

برگزاری دیدار دوستانه سپاهان و زنیت در ورزشگاه نقش جهان

برگزاری دیدار دوستانه سپاهان و زنیت در ورزشگاه نقش
جهان
بوریس بورمیستروف سرکنسول روسیه در اصفهان و محسن اصلانی مسئول بخش دیپلماسی عمومی دفتر نمایندگی وزارت امورخارجه در اصفهان  صبح امروز دوشنبه ۲۱ شهریورماه ۱۴۰۱،  با حضور در دفتر باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با محمدرضا ساکت مدیرعامل این باشگاه دیدار و گفت و گو کردند.
در ابتدای این دیدار محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ضمن خوش آمدگویی به بوریس بورمیستروف سرکنسول روسیه در اصفهان و محسن اصلانی مسئول بخش دیپلماسی عمومی دفتر نمایندگی وزارت امورخارجه در اصفهان از باشگاه زنیت سنت پترزبورگ روسیه، سفارت روسیه در ایران، کنسولگری این کشور در اصفهان، دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در اصفهان، وزارت امور خارجه و سفارت جمهوری اسلامی ایران در روسیه به دلیل فراهم کردن شرایط حضور تیم زیر ۱۶ سال سپاهان در تورنمنت چهارجانبه‌ای که به میزبانی باشگاه زنیت برگزار شد تقدیر و تشکر کرد.
ساکت با مثبت ارزیابی کردن روابط ورزشی ۲ باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و زنیت سنت پترزبورگ بیان کرد: تیم بزرگسالان زنیت روسیه آذر ماه امسال به اصفهان سفر خواهد کرد و در روز ششم آذر دیدار دوستانه‌ای با تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در ورزشگاه نقش‌جهان خواهد داشت.
 تیم زیر  ۱۶ سال ز نیت۲ دیدار دوستانه با سپاهان برگزار می کند
ساکت همچنین از حضور تیم زیر ۱۶ سال زنیت در ایران خبر داد و گفت: این تیم ۲۹ آبان وارد ایران خواهد شد و اردوی یک هفته‌ای در کمپ صفائیه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان خواهد داشت و در این مدت در ۲ دیدار دوستانه به مصاف تیم زیر ۱۶ سال سپاهان خواهد رفت.
او  افزود: باشگاه‌های فولاد مبارکه سپاهان و زنیت سنت پترزبورگ روسیه پرچمدار گسترش همکاری‌های ورزشی ۲ کشور هستند و نقشه راه تفاهم نامه ۲ باشگاه در حال اجرا است.
در این دیدار بوریس بورمیستروف ضمن تبریک به محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به خاطر انتخابش به عنوان نماینده باشگاه‌ها در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، این انتخاب را نشان از شایستگی و جایگاه ساکت در فوتبال ایران دانست.
همکاری های مشترک سپاهان و زنیت 
او در ادامه با تاکید بر همکاری‌های فرهنگی ورزشی جمهوری اسلامی ایران و روسیه گفت: ما اکنون در ابتدای یک راه طولانی هستیم، همکاری‌های۲ باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و زنیت سنت پترزبورگ مثبت است و ما مثل گذشته آمادگی کامل برای حمایت از همکاری‌های مشترک  باشگاه را داریم.
او دیدار تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و زنیت سنت پترزبورگ روسیه را رویدادی کم نظیر در تاریخ رقابت‌های ورزشی ۲ کشور دانست و ادامه داد: در کنار اتفاقات مثبتی که در روابط ۲ کشور رخ داده است، دیدار سپاهان و زنیت رویداد بسیار خوبی است و باز هم اصفهان پیشتاز روابط  ۲کشور خواهد بود.
در ادامه این دیدار محمدعلی بصیریان مدیر آکادمی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ضمن تقدیری از باشگاه زنیت سنت پترزبورگ به دلیل دعوت از تیم زیر ۱۶ سال آکادمی سپاهان به روسیه گفت: حضور مربیان و کادر تیم‌های آکادمی سپاهان در روسیه و ارتباط با باشگاه زنیت سنت پترزبورگ، در مباحث علمی و عملی باعث رشد و پیشرفت مربیان ما شده است و هر بازدیدی که مربیان ما از باشگاه زنیت دارند باعث افزایش سطح فنی این مربیان می‌شود.
او افزود: در چند سال آینده به کمک باشگاه زنیت در مسائل علمی و عملی پیشرفت زیادی خواهیم داشت و تبدیل به یکی از بهترین آکادمی‌های آسیا خواهیم شد.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8237481/برگزاری-دیدار-دوستانه-سپاهان-و-زنیت-در-ورزشگاه-نقش-جهان

دکمه بازگشت به بالا