اخبار فضای مجازی

برتری مقتدرانه میرزازاده مقابل نماینده آذربایجان/ محسن نژاد مغلوب شد

برتری مقتدرانه میرزازاده مقابل نماینده آذربایجان/ محسن نژاد
مغلوب شد
رقابت‌های ۲ وزن سوم کشتی فرنگی قهرمانی جهان از ظهر امروز (دوشنبه) و با برگزاری مسابقات اوزان ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم در شهر بلگراد صربستان آغاز شد که مهدی محسن نژاد و امین میرزازاده نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند.
بر این اساس در وزن ۶۰ کیلوگرم مهدی محسن نژاد در دور اول با نتیجه ۸ بر صفر (ضربه فنی) هان جائه چانگ از کره جنوبی را مغلوب کرد وی در دور بعد در حالی که از کرم کمال از ترکیه پیش بود با نتیجه ۹ بر ۴ ضربه فنی شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار را بدست آورد.
در وزن ۱۳۰ کیلوگرم امین میرزازاده در دور نخست با نتیجه ۵ بر صفر علیمخان سیزدیکوف از قزاقستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر صباح شریعتی از آذربایجان را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف برنده کشتی میان یاکوبی کاجایا از گرجستان و مائینپائه از فنلاند می‌رود.
رقابت‌های رده بندی و فینال چهار وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی جهان امشب برگزار می‌شود که محمدرضا گرایی در وزن ۶۷ کیلوگرم برای مدال طلا مبارزه می‌کند. علیرضا نجاتی در وزن ۶۳ کیلوگرم و محمدهادی ساروی در وزن ۹۷ کیلوگرم نیز در دیدار رده بندی برای کسب مدال برنز تلاش خواهند کرد.
نمایندگان کشورمان در مسابقات چهار وزن نخست رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در صربستان، بدون کسب مدال به کار خود پایان دادند.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8237592/برتری-مقتدرانه-میرزازاده-مقابل-نماینده-آذربایجان-محسن-نژاد-مغلوب-شد

دکمه بازگشت به بالا