اخبار فضای مجازی

نقشه پورتو برای طارمی افشا شد/ مهدی قید چلسی را می زند؟

نقشه پورتو برای طارمی افشا شد/ مهدی قید چلسی را می
زند؟
مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در سال ۲۰۲۰ با عقد قراردادی ۴ ساله به تیم فوتبال پورتو پیوست و به یکی از ارکان کلیدی این تیم تبدیل شد.
طارمی که سومین سال حضورش در پورتو را تجربه می‌کند، امسال هم طبق انتظار عملکرد خیره کننده‌ای داشته است و به نظر می‌رسد فصل پرفروغ دیگری را پشت سر بگذارد. او تاکنون در هشت مسابقه، ۶ گل به ثمر رسانده و سه پاس گل داده است.
عملکرد طارمی طی دو فصل اخیر باعث شد تا توجه تیم‌های مطرحی از سراسر اروپا به این بازیکن جلب بشود اما پورتو شروط مالی سنگین را برای جدایی مهاجم خود مطرح کرد. آخرین مورد، علاقه باشگاه چلسی به جذب طارمی و پیگیری شرایط او بود که بعضی از رسانه‌های پرتغال مدعی شدند پورتو شرط ۲۵ میلیون یورویی برای آزادسازی او مطرح کردند.
طارمی که تا پایان فصل آینده با پورتو قرارداد دارد، در صورت ادامه این روند قطعاً در نقل و انتقالات زمستانی یا تابستانی بعد باز هم مورد توجه تیم‌های دیگر خواهد بود. ظاهراً پورتو با علم به این موضوع، اقدامات را برای تمدید قرارداد مهاجم ۳۰ ساله و ایرانی خود آغاز کرده است.
«اکرم کنور» خبرنگار سرشناس حوزه نقل و انتقالات فوتبال اروپا امروز مدعی شد باشگاه پورتو قصد دارد قرارداد «متئوس ارویبه» و مهدی طارمی را تمدید کند. هنوز جزئیات بیشتری از این خبر منتشر نشده است.
این درحالی است که گفته می شد چلسی پس از ناکامی در جذب این مهاجم ملی پوش قصد دارد پس از اتمام قرارداد او برای به خدمت گرفتنش دست به کار شود. 

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8237723/نقشه-پورتو-برای-طارمی-افشا-شد-مهدی-قید-چلسی-را-می-زند

دکمه بازگشت به بالا