اخبار اجتماعیاخبار ورزشی

گل محمدی: این برد را به بانوان پرسپولیسی تقدیم می‌کنم / بیرانوند باید در جام جهانی نفر اول تیم ملی باشد

گل محمدی: این برد را به بانوان پرسپولیسی تقدیم می‌کنم /
بیرانوند باید در جام جهانی نفر اول تیم ملی باشد
 یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی مقابل صنعت نفت آبادان گفت: باید این برد را به هواداران خاص تیم و بانوان پرسپولیسی تقدیم کنم. حضور آن‌ها خیلی پرشور، گرم و بانشاط بود و از تک تک آن‌ها تشکر می‌کنم. همچنین از آقایان هوادار تیم که امروز ما را تشویق کردند، تشکر می‌کنم. جو خیلی خوبی بود و از تک تک آن‌ها سپاسگزاریم. این حضور گرم انگیزه فوق‌العاده‌ای به ما داد.
او ادامه داد: در حضور این هواداران حیف بود که ما بازی را نمی‌بردیم. نیمه اول برای ما خیلی خوب بود. کنترل بازی دست مان بودو توانستیم با پاس‌های کوتاه موقعیت‌های خوبی بسازیم. حریف را کامل کنترل کردیم. به جز یک اشتباه که در نیمه اول انجام دادیم و سبب شد حریف به موقعیت برسد، فرصت دیگری به نفت آبادان ندادیم. در نیمه دوم هم حریف خوب بود و نباید از کیفیت خوب فنی صنعت نفت غافل شویم. اطمینان دارم برای همه تیم‌ها دردسر ایجاد خواهد کرد.
او بیان کرد: نفت آبادان در نیمه دوم خیلی خوب به بازی مسلط شد و توانست موقعیت بسازد. وقتی جلو می‌افتیم باید مقداری بیشتر کار کنیم. هرچند باید از گل خود محافظت کنیم، اما بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم باید برای زدن گل دوم به زمین برویم. پرسپولیس هیچ وقت نباید در زمین خودش دنبال حفظ گل باشد. از بازیکنانم تشکر می‌کنم. بازی دشوار و سختی بود. بازیکنان تلاش خود را کردند و با انگیزه خیلی بالایی وارد زمین شدند. از آن‌ها تشکر می‌کنم، زیرا کسب این سه امتیاز‌ها از لحاظ روحی و روانی خیلی به تیم کمک می‌کند و در هر بازی که انجام می‌دهیم، باید درس‌های خوبی بگیریم. برای اینکه بهتر و روان‌تر بازی کنیم، باید به این مسائل توجه کنیم.
او درباره اینکه نقطه پرسپولیس در خط دفاعی است، عنوان کرد: درست است. البته امروز دو سه موقعیت به حریف دادیم، اما عملکرد بیرانوند در این صحنه‌ها خیلی خوب بود. نشان داد کیفیت بالایی دارد و بدون شک در جام جهانی باید نفر اول تیم ملی ما باشد. خط دفاعی و دفاع تیمی که بچه‌ها انجام می‌دهند به نوبه خودش می‌تواند در گل نخوردنمان تاثیر گذار باشد. وقتی در ۴ بازی گل نمی‌خورید واقعا حس خیلی خوبی است. این روند می‌تواند به ما خیلی کمک کند. گل نخوردن می‌تواند تضمین قهرمانی باشد.
او خاطرنشان کرد: وقتی توپ نداریم وظایف دفاعی بازیکنان مشخص است. بازهم می‌گویم می‌توانیم بهتر دفاع کنیم. باید توپ گیری‌های بهتری از حریف داشته باشیم. به نظرم جا داریم و در این بخش باید بیشتر کار کنیم. خصوصا در انتقال‌ها که وقتی توپ گرفتیم بتوانیم انتقال به حمله خوبی داشته باشیم.
گل محمدی درمورد انتخاب شدن مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال گفت: قبل از بازی هم درباره این موضوع صحبت کردم. روندی که وجود داشت ابتدا انتخابات لغو و سپس قرار شد برگزار شود. با توجه به اینکه تیم ملی و در کل فوتبال ایران در آسیا شناخته شده هستند و حرف‌های زیادی برای گفتن دارد، این شکل برگزاری انتخابات و حواشی ایجاد شده در شان فوتبال ما نیست. باید برنامه ریزی بهتری داشته باشیم و وظایف مشخص شود. به هر صورت خوشحالیم که فوتبال کشورمان سر و سامان پیدا می‌کند و برای مهدی تاج و همکارانش نیز آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بتوانند مثمر ثمر باشند.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8227946/گل-محمدی-این-برد-را-به-بانوان-پرسپولیسی-تقدیم-می‌کنم-بیرانوند-باید-در-جام-جهانی-نفر-اول-تیم-ملی-باشد

دکمه بازگشت به بالا