اخبار اجتماعیاخبار ورزشی

رفیعی: با حضور بانوان هیچ توهینی در ورزشگاه نشنیدیم/در تیم ملی دودستگی وجود ندارد

رفیعی: با حضور بانوان هیچ توهینی در ورزشگاه نشنیدیم/در تیم
ملی دودستگی وجود ندارد
 سروش رفیعی هافبک تیم پرسپولیس پس از پیروزی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: ۳ امتیاز با ۲ گل، بدون گل خورده مقابل هواداران آقا و خانم یک برد شیرین را برای رقم زد. من به شخصه خیلی لذت بردم از این اتفاق و امیدوارم این روند برای ما تداوم داشته باشد. حضور بانوان بیشتر بشود و دم همه آن‌هایی که کمک کردند هم گرم باشد. همه چیز و عالی بود و می‌توان خانواده‌ها به ورزشگاه بیایند و در کنار هم لذت ببرند.
امروز بانوان پرسپولیس توانستند بازی تیمشان را از نزدیک تماشا کنند. رفیعی در این خصوص گقت: قطعا حضور بانوان جو ورزشگاه را بهتر می‌کند. فکر نمی‌کنم حتی برای یک بار توهینی در ورزشگاه کسی شنیده باشد. مشخص است من دوست دارم که خانواده‌ام به ورزشگاه بیاید و وقتی یک نفر می‌بیند سال‌ها به ورزشگاه آمده، ولی خانواده‌اش نمی‌توانند به ورزشگاه بیاید، حاضر است هر  جوری که صلاح است، رفتار کند تا شرایط حضور خانواده‌اش نیز مهیا شود. به نظرم این کمترین حق خانم‌ها است و امیدوارم تعدادشان بیشتر شود.
رفیعی در خصوص بازگشت تاج به ریاست فدراسیون فوتبال اظهار داشت: من در جایگاهی نیستم که بخواهم در این مورد صحبت کنم. هر کسی به این جایگاه می‌آمد، ما به آن تبریک می‌گوییم و امیدواریم در کنار هم کمک کنند که وضعیت فوتبال بهتر شود.
وی در خصوص بازگشت احتمالی کی‌روش و دودستگی تیم ملی نیز گفت: این کلمات را استفاده نکنید. شما‌ها از این کلمات استفاده می‌کنید که این حرف‌ها به وجود می‌آید. شما بگویید، تیم ملی ما خوب است، همه چیز عالی است، همدل است و ما نیز کمک کنیم که روز به روز همه چیز بهتر شود. چرا اصلا از این کلمات استفاده می‌کنیم؟ همه چیز عالی است و همه ما اگر یک ذره می‌توانیم کمک کنیم، وظیفه مان این است که آن را انجام بدهیم.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8227955/رفیعی-با-حضور-بانوان-هیچ-توهینی-در-ورزشگاه-نشنیدیمدر-تیم-ملی-دودستگی-وجود-ندارد

دکمه بازگشت به بالا