اخبار فضای مجازی

تیم ملی فوتبال مقابل قرقیزستان پیروز شد/ شروع شیرین شاگردان مرفاوی در قهرمانی آسیا

تیم ملی فوتبال مقابل قرقیزستان پیروز شد/ شروع شیرین شاگردان
مرفاوی در قهرمانی آسیا
 تیم‌های ملی جوانان ایران و قرقیزستان عصر امروز در اولین دیدار از چارچوب رقابت‌های مقدماتی قهرمانی آسیا به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با پیروزی یک بر صفر ملی پوشان کشورمان به پایان رسید.
شاگردان عبدالصمد مرفاوی این دیدار را تهاجمی را آغاز کردند و در دقیقه دوم، ضربه عرفان قربانی به تیرک دروازه قرقیزستان اصابت کرد. تیم حریف که از امتیاز میزبانی بهره می‌برد در شوک شروع خوب ایران قرار گرفت. جوانان ایران توپ و میدان را در اختیار گرفتند، اما حریف با دفاعی همه جانبه، مانع گلزنی ملی پوشان جوان شد.
در ادامه حملات تیم ملی، ابتدا در دقیقه ۳۱ شوت زیبای عرفان قربانی را سنگربان قرقیزستان به خوبی مهار کرد و یک دقیقه بعد ضربه فرهاد زاوشی دوباره به تیرک حریف برخورد کرد. در ادامه نیمه نخست هم‌حملات تیم‌ملی با بدشانسی به گل نرسید تا نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد.
در نیمه دوم هم ملی پوشان ایران مثل نیمه نخست بازی را تهاجمی آغاز کردند تا اینکه حملاتشان در دقیقه ۷۱ جواب داد. جایی که امین حزباوی کاپیتان تیم ملی روی ارسال علی اکبر رنجبر از ضربه ایستگاهی، دروازه میزبان زا باز کرد. در ادامه شاگردان مرفاوی بازی را اداره کردند و توانستند در پایان سه امتیاز بسیار با ارزش را از پیکار با قرقیزستان کسب کنند.
تیم ملی در دومین بازی خود در این رقابت‌ها جمعه از ساعت ۱۶:۰۰ به وقت محلی (۱۴:۳۰ به وقت تهران) به مصاف تیم ملی جوانان برونئی می‌رود که در بازی نخست با ۵ گل از امارات شکست خورد.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8239731/تیم-ملی-فوتبال-مقابل-قرقیزستان-پیروز-شد-شروع-شیرین-شاگردان-مرفاوی-در-قهرمانی-آسیا

دکمه بازگشت به بالا