اخبار استان ها

منتخب ۵ دوره عکس سوگواره “قاب شیدایی” در سنندج افتتاح شد

منتخب ۵ دوره عکس سوگواره “قاب شیدایی” در سنندج افتتاح
شد
ایسنا/کردستان منتخب ۵ دوره سوگواره عکس ” قاب شیدایی” توسط حوزه هنری استان کردستان به مناسبت اربعین حسینی(ع) درقالب ۳۰ تابلو در سنندج افتتاح شد.

نمایشگاه عکس منتخب ۵ دوره سوگواره ” قاب شیدایی” با حضور رئیس حوزه هنری استان کردستان و جمعی از هنرمندان و مسئولین در محل گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج افتتاح شد.
در این نمایشگاه که به مناسبت اربعین حسینی(ع) برگزار گردیده است ۳۰ تابلو عکاسی منتخب ۵ دوره سوگواره عکس قاب شیدایی که سالیانه توسط حوزه هنری و شورای اسلامی وشهرداری بیجار برگزار می گردد از چهارشنبه ۲۳ تا ۲۹ شهریور ماه همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ آماده بازدید علاقه مندان است.
امین مرادی رئیس حوزه هنری استان کردستان در حاشیه این نمایشگاه در گفتگویی گفت: برگزاری نمایشگاه خیابانی تایپوگرافی آثار هنرمندان مطرح ایران با موضوع عاشورای حسینی(ع) با همکاری اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مریوان در شهرستان مریوان، اجرای نمایش خیابانی “باکاروان کربلا” کاری از گروه بچه های مسجد حوزه هنری از ۲۱ تا ۲۶ شهریور در مرز باشماق در کنار برنامه های مختلف فرهنگی و هنری بخشی از فعالیت های حوزه هنری در این ایام عنوان کردند.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401062418335/منتخب-۵-دوره-عکس-سوگواره-قاب-شیدایی-در-سنندج-افتتاح-شد

دکمه بازگشت به بالا