اخبار فضای مجازی

کی روش:عملکرد تمام بازیکنان داخل و خارج ایران را زیر نظر دارم/خدا را شکر با انگلیس بازی داریم

کی روش:عملکرد تمام بازیکنان داخل و خارج ایران را زیر نظر
دارم/خدا را شکر با انگلیس بازی داریم
کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در جریان برگزاری تمرین تیم ملی گفت: به دلیل مسائل لجستیکی و گرمی هوا محل تمرین تیم ملی را تغییر دادیم که از همه شما برای این اتفاق عذر خواهی می‌کنم، اما خیلی ممنونم باز هم تشریف آوردید تا به سوالات شما پاسخگو باشم. همانطور که می‌دانید امروز روز دوم از اردوی تیم ملی از اردوی کوتاه مدت در ایران است.
سرمربی تیم ملی ایران گفت:امیدوارم اسامی تیم ملی را پس از تمرین امروز اعلام کنم. عملکرد تمام بازیکنانی که در خارج از ایران و یا در اردوی تیم ملی هستند را به دقت از نزدیک بررسی می‌کنیم. فردا لیست نهایی بازیکنانی که در اردوی اتریش حضور خواهند داشت را اعلام خواهیم کرد. این اولین قدم ما برای برنامه پیش رو برای جام جهانی قطر ۲۰۲۲ خواهد بود.
وی ادامه داد:تلاش می‌کنیم هر آنچه که از دستمان بر می‌آید را انجام دهیم. در تمامی دپارتمان‌ها درون زمین و خارج از زمین، ولی امروز نمی‌توانم بدون اشاره به ۲ موضوع صحبت هایم را به پایان برسانم. مطلب اول می‌خواستم مراتب تشکر را از طرف خودم و کادرم به خاطر این فرصت مجدد که به ما داده شد، دوباره در خدمت تیم ملی باشیم و با هم به رویای هواداران فوتبال ایران برسیم.
کی روش عنوان کرد:به هیچ عنوان این نگاه را ندارم که این پاداشی از گذشته یا مطلبی ساده به دست من آمده باشد. نگاهم اینگونه است که این یک مسئولیت بزرگ روی دوش من است. با نگاهی سراسر حضور این مطلب را عرض می‌کنم که متعهد به اهدافمان در آینده باشیم و کاملا متعهد بر مسئولیت‌هایی که بر دوش ما است. مخصوصا با دیدگاهی مهم به این مسئله نگاه می‌کنیم، مسئله اصلی ما این است که در خدمت هواداران فوتبال باشیم تا باعث شادی آن‌ها شویم.

مراتب احترام و تشکر خودم را به بازیکنانی که به ما کمک کردند تا امروز در این مسیر یعنی جام جهانی باشیم را اعلام می‌کنم. مراتب تشکر خودم را به اسکوچیچ و دستیارانش که به این دستاورد رسیدن اعلام می‌کنم. امروز مسئولیت ما این است که شرایط را تغییر بدهیم پیشرفت کنیم و همیشه رو به جلو حرکت کنیم.
سرمربی تیم ملی درباره برنامه اش برای جام جهانی قطر و وضعیت بازیکنان تیم ملی گفت: برنامه بسیار خوبی برای تیم ملی در نظر گرفته ام که بعد از به تأیید رسیدن در فدراسیون به رسانه‌ها و عموم مردم هم اعلام خواهد شد.
کی روش در خصوص شناخت حریفان تیم ملی در جام جهانی افزود:مطمئنا به عنوان یک مربی حرفه‌ای از مراتب پیشرفت همه تیم‌ها اطلاع دارم. تمام تیم‌ها در حال رشد هستند لیگ برتر انگلستان خلاصه شده در یک کیفیت بسیار بالا و همینطور پیشرفت مداوم که سعی می‌کنیم به آمادگی لازم برای رویارویی با همگروه‌ های خود برسیم.
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص جنگ‌های روانی مطبوعات انگلیسی پس از همگروه شدن با ایران گفت: صحبتی که آن‌ها می‌کنند را من دارم و خدا را شکر می‌کنم که قرار است با انگلیس بازی کنیم. دوست دارم مقابل بهترین تیم‌ها جهان بازی کنیم انگلیس یکی از بهترین تیم‌های حال حاضر در جهان است. در مقابل ایران هم یکی از بهترین تیم‌ها آسیا است و ما همه اینجا هستیم تا شاهد یک بازی خوب باشیم. ایران یکی از بهترین تیم‌های آسیا است و ما به همین دلیل اینجا هستیم و منتظر یک بازی خوب خواهیم بود.
سرمربی تیم ملی ایران در خصوص وضعیت جواد نکونام به عنوان مربی پیشنهادی اش برای تیم ملی اظهار داشت: مسائل زیادی است که هنوز روی آن‌ها کار می‌کنیم، نه تنها روی کادر بلکه روی تجهیزات، امکانات و برنامه ریزی و بازیکنان کار می‌کنیم. انتخاب اول، دوم و سوم نداریم. اولویتی ندارم. همانطور که مطرح شد، انتخاب من جواد نکونام است و هیچ انتخابی ندارم. البته باید شفاف بگویم که جواد نکونام سرمربی باشگاه است و مطمئناً مسئولیت‌های سنگینی نسبت به بازیکنان و باشگاهش دارد. تعهد دارد، ولی در انتها باید اتفاقی رخ دهد که به نفع هر ۲ طرف باشد. در حال کار کردن روی این موضوع هستیم. هنوز چیزی قطعی نشده، ولی احتمال بالایی دارد که بهترین راهکار را برای هر ۲ طرف انتخاب کنیم.
کی‌روش در پاسخ به اینکه قبل از اینکه او به ایران بیاید اردوی اتریش برنامه ریزی شده بود و اینکه آیا بازی با روسیه قطعی شده است یا نه، گفت: بله همانطور که گفتیم، بازی با سنگال و اروگوئه قطعی شده و همه چیز طبق برنامه ریزی پیش می‌رود. ۲ تیمی که آن‌ها را خیلی خوب می‌شناسم. در چندماه گذشته ۲ بار با سنگال بازی کردم، با اروگوئه هم بازی داشتیم. این بازی‌ها قطعی شده و صحبت خاصی نمی‌شود در خصوص آن‌ها کرد.
او افزود:در مورد دعوت و پیشنهادی که از سوی روسیه شده باید بگویم که در حال مرور و بررسی برنامه‌های خود هستیم. تا زمانی که برنامه‌ها را به صورت کامل بررسی نکنیم، نمی‌توانم صحبت قطعی داشته باشم. باید اینگونه به مطلب نگاه کنیم که احتمالا یک بازی را قطعی کنیم و طبق آن بازی که قطعی شده برنامه ریزی انجام دهیم.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8240005/کی-روشعملکرد-تمام-بازیکنان-داخل-و-خارج-ایران-را-زیر-نظر-دارمخدا-را-شکر-با-انگلیس-بازی-داریم

دکمه بازگشت به بالا