اخبار سیاسی

امیر کاویانی: نداجا از منافع ایران در شمال اقیانوس هند و دریای سرخ دفاع می‌کند

امیر کاویانی: نداجا از منافع ایران در شمال اقیانوس هند و
دریای سرخ دفاع می‌کند
 امیر دریادار حمزه‌علی کاویانی، جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران (نداجا) در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره سراسری سرود این نیرو که با حضور رییس اداره عقیدتی سیاسی این نیرودر فرماندهی مرکز آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی ارتش در منجیل برگزار شد، گفت: نیروی دریایی ارتش در آب‌های آزاد در شمال اقیانوس هند و دریای سرخ در حال انجام ماموریت است.
وی افزود: تأمین خطوط مواصلاتی جمهوری اسلامی ایران اعم از خطوط کشتیرانی و نفتکش را نیروی دریایی ارتش با جدیت انجام می‌دهد. ما در این منطقه حضور دائمی و گسترده‌ای داریم.
جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به امکانات و ظرفیت‌هایی که نیروی دریایی در این مأموریت‌ها نیاز دارد اظهار داشت: نیروی دریایی ارتش با جدیت از منافع و منابع کشور و منطقه با همه قوا در شمال اقیانوس هند و دریای سرخ دفاع می‌کند.
امیر دریادار کاویانی تصریح کرد: همه فعالیت‌های عملیاتی، نوسازی، تعمیر و نگهداری در همه قسمت‌های نیروی دریایی ارتش به موازات و با جدیت طبق فرمان فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) در حال انجام است. همه کارکنان پُرتلاش نیروی دریایی ارتش برای اجرایی شدن تدابیر فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) اقدامات بسیار ارزنده‌ای را انجام می‌دهند و در کنار آن فعالیت‌های فرهنگی برای تقویت روحیه و انگیزه کارکنان و خانواده‌های‌شان طبق یک برنامه مدون در حال اجرا است.
وی افزود: جشنواره سرود نمونه‌ای از اقداماتی بود که طی برنامه‌ریزی سالیانه ۱۴۰۱ توسط اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش و با پشتیبانی سامانه فرماندهی در فرماندهی مرکز آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی منجیل انجام شد و این برنامه‌ها تا پایان سال تداوم دارد.
در ادامه، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین صنعت‌پور امیری، رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش نیز گفت: اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش در اجرای برنامه‌های قرآنی، فرهنگی و هنری برابر برنامه‌های ابلاغی در طول سال برنامه‌های مختلف و متنوعی دارد.
ششمین جشنواره سراسری سرود نیروی دریایی ارتش در سه بخش گروهی دختران، گروهی پسران و تک‌خوان‌های پسر با حضور ۱۸۰ نفر از تمام پایگاه‌ها و مناطق نیروی دریایی ارتش برگزار شد که در بخش گروهی دختران ۱۱ اثر، گروهی پسران ۸ اثر و تک‌خوان پسران ۸ اثر برگزیده شد و جمعا ۲۹ اثر در این جشنواره شرکت داشتند و از هر گروه ۳ اثر برگزیده به نهمین جشنواره سراسری ارتش که بهمن ماه در جنوب کشور برگزار می‌شود راه پیدا می‌کنند.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8240076/امیر-کاویانی-نداجا-از-منافع-ایران-در-شمال-اقیانوس-هند-و-دریای-سرخ-دفاع-می‌کند

دکمه بازگشت به بالا