اخبار ورزشی

واکنش سرمربی والیبال ایران به شکست مقابل هلند

سرمربی والیبال ایران می‌گوید که احتمالا برزیل حریف بعدی تیمش خواهد بود.

به گزارش ایسنا، بهروز عطایی سرمربی والیبال ایران پس از شکست تیم ملی مقابل هلند در رقابت‌های قهرمانی مردان جهان گفت: مسابقه سختی برای مشخص شدن سرگروه داشتیم و تیم هلند با سرویس‌های خیلی خوب کار تهاجمی ما را دچار اشکال کرد.
او ادامه داد: لحظاتی که خود را از فشار سرویس خارج کردیم، در توپ‌های برگشتی دچار مشکل شدیم. تفاوت عمده دو تیم در توپ‌های برگشتی بود و آن‌ها در این مورد بسیار موفق بودند. ما در توپ‌های برگشتی موفق نبودیم. این موضوع شیرازه تیم را بهم ریخت و بازیکنان نتوانستند کیفیت لازم را داشته باشند و در نهایت مسابقه را واگذار کردیم.
عطایی با بیان این که در کار تهاجمی تفاوت چندانی میان دو تیم وجود نداشت، تصریح کرد: هلند ۶ پوئن سرویس مستقیم داشت و ما ۵ امتیاز در این بخش داشتیم. نیمیر شاخص‌ترین بازیکن این مسابقه بود که توانست جریان بازی را تغییر دهد. او با سرویس‌های بلند توپ را از دست پاسور دور می‌کرد و در حملات برگشتی به خوبی عمل می‌کردند.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران در آخر گفت: احتمالا حریف بعدی ما برزیل خواهد بود. برزیل تیم قدرتمندی است و سعی می‌کنیم با اطلاعاتی که از تیم برزیل به دست می‌آوریم خود را برای مرحله بعد آماده کنیم و مسابقه خوبی در پیش داشته باشیم.
انتهای پیام

سورس:
https://www.isna.ir/news/1401060907938/واکنش-سرمربی-والیبال-ایران-به-شکست-مقابل-هلند

دکمه بازگشت به بالا