اخبار استان ها

حضور جهاد دانشگاهی مازندران در نمایشگاه بین المللی آیفارم

حضور جهاد دانشگاهی مازندران در نمایشگاه بین المللی
آیفارم
ایسنا/مازندران گزیده‌ای از دستاورد های فناورانه جهاد دانشگاهی مازندران در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی در بخش پاویون تخصصی شرکت های دانش بنیان در پنجمین نمایشگاه بین المللی آیفارم(IFARM) به نمایش درآمد.

این نمایشگاه از تاریخ ۲۱ تا ۲۴ شهریور ماه ۱۴۰۱ در محل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب شهر تهران و با رویکرد صادرات محور و به‌ منظور تقویت و ارتقاء تولیدات سازندگان داخلی و معرفی توانمندی‌های ساخت داخل در سطح بین‌المللی برگزار شد.
بر همین اساس رایزنی، برنامه‌ریزی و هماهنگی با سفارت‌ها و کنسولگری‌های جمهوری اسلامی ایران به‌ ویژه در کشورهای عراق، قطر، عمان، امارات، کویت، روسیه، هلند، آلمان، ترکیه، چین، افغانستان و کشورهای حوزه اوراسیا انجام‌شده بود تا از مقامات بلندپایه و هیات‌های تجاری برای بازدید، برگزاری میز تخصصی و جلسات B۲B در این رویداد بین‌المللی دعوت به عمل آید.
گفتنی است چندی پیش در نمایشگاه گزیده ای از دستاوردهای شاخص پژوهش، فناوری و نوآوری که به مناسبت هفته دولت و با هدف معرفی نهاد جهاد دانشگاهی در سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شده بود، معاونت پژوهش جهاد دانشگاهی استان مازندران، محصولات فناورانه در حیطه ریزجلبک ها و آبزیان را به نمایش گذاشت.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401062418608/حضور-جهاد-دانشگاهی-مازندران-در-نمایشگاه-بین-المللی-آیفارم

دکمه بازگشت به بالا