اخبار فضای مجازی

حمایت چهره شاخص کشتی جهان از محمد بنا

حمایت چهره شاخص کشتی جهان از محمد بنا
حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت: نتایج کشتی فرنگی در رقابت‌های جهانی صربستان نباید به این منجر شود که ما زحمات و افتخارآفرینی‌هایی که محمد بنا در کشتی فرنگی داشت را فراموش کنیم.
سوریان تصریح کرد: با توجه به نتایجی که کشتی فرنگی در جهانی سال گذشته کسب کرده بود، انتظارات از این تیم بالا رفته بود و ملی پوشان نیز تمام تلاش خود را برای افتخارآفرینی انجام داده بودند، اما برخی از حوادث اجتناب ناپذیر است و به نوعی شانس با آن‌ها همراه نبود.
وی ادامه داد: کشتی فرنگی افتخارات زیادی داشته، اما روز‌های سختی را هم پشت سر گذاشته است و باید بپذیریم که نتایجی که کشتی فرنگی در حدود ۲۰ سال گذشته بدست آورده از جمله ۳ مدال طلای المپیک لندن، مدال طلای المپیک توکیو و چندین مدال طلای رقابت‌های جهانی همه با زحمات محمد بنا بعنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بدست آمده است.
سوریان گفت: انتقاداتی که از تیم فرنگی می‌شود به حق است و باید رخداد‌های امسال را بپذیریم و به دنبال جبران آن باشیم و کشتی فرنگی قطعا این قابلیت را دارد که در آینده این نتیجه را جبران کند.
دارنده ۷ مدال طلای المپیک و جهان در پایان خاطرنشان کرد: منتظر این هستیم که ببینیم محمد بنا چه تصمیمی خواهد گرفت تا فدراسیون نیز برنامه ریزی لازم را برای تیم ملی کشتی فرنگی به عمل آورد.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8240440/حمایت-چهره-شاخص-کشتی-جهان-از-محمد-بنا

دکمه بازگشت به بالا