اخبار علمی پزشکی

آغاز به کار نمایشگاه ایران‌ساخت با حضور رئیس‌جمهوری ونزوئلا

آغاز به کار نمایشگاه ایران‌ساخت با حضور رئیس‌جمهوری
ونزوئلا
نمایشگاه ایران ساخت با حضور نیکولاس مادورو رییس جمهوری ونزوئلا و اعضای کابینه دولت وی، در کاراکاس پایتخت این کشور افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، نمایشگاه ایران ساخت با حضور نیکولاس مادورو رییس جمهوری و وزرای برق، کشاورزی، تجارت، بهداشت، علوم و فناوری کشور ونزوئلا، سلطانی سفیر جمهوری اسلمی ایران، مهدی قلعه نوی رییس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری، حسین اسفندیاری معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و پرویز کرمی رییس مرکز فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد تا فرصتی خوب برای شرکت‌های دانش بنیان و خلاق ایرانی و مجموعه‌های فناور ونزوئلایی برای توسعه تبادلات علمی و فناورانه فراهم  شود.
بزرگترین و راهبردی ترین شرکت‌های ایرانی در حوزه صنعت خودرو، کشاورزی، دارو، تجهیزات پزشکی، آی سی تی و صنایع خلاق در این سفر حضور دارند و دستاوردهای خود را به نمایش می‌گذارند. 
این نمایشگاه که به  محصولات دانش بنیان و خلاق ایران ساخت اختصاص دارد، با حضور ۸۲ شرکت ایرانی و ۵۰ مجموعه فناور ونزوئلایی کار خود را آغاز کرد. در این نمایشگاه ۵۰۰ محصول از ۱۵۰ شرکت دانش‌بنیان و فناور به نمایش درآمده است؛ محصولات ایران ساخت باکیفیت بالا که قرار است بازارشان در کشور ونزوئلا توسعه یابد و مسیر صادرات آنها تسهیل شود.
برپایی نشست‌ها و  جلسات رودررو میان شرکت‌های ایرانی و ونزوئلایی یکی از تسهیلات مدنظر در این نمایشگاه است. تعدادی از شرکت‌های فناور ونزوئلایی هم در این نمایشگاه دستاوردهای خود را نمایش می‌دهند.
بنابر اعلام مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ نمایشگاه اختصاصی محصولات دانش بنیان ایران ساخت روز جمعه به وقت تهران در این کشور کار خود را آغاز کرد.
انتهای پیام 

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401062518716/آغاز-به-کار-نمایشگاه-ایران-ساخت-با-حضور-رئیس-جمهوری-ونزوئلا

دکمه بازگشت به بالا